הפיתוח של ארגז הכלים

האם ברשותך תיבת כלי כוחניים? האם יש לך ערכה רגילה של מכשירים או מנגנונים בהם נעשה שימוש כדי להעמיק את האני הפנימי שלך? רק בשאלות אלה שהוא גורם לך לחשוב, לא אותו? הסיבה לכך היא החקירה הוא הכלי החזק ביותר משלך בתיבת כלי הפיתוח. כאשר התחלנו בדרך משלו של התפתחות בכלל נובע שאלנו עצמנו שאלה: מי אני, מה הסיבה מה שאני רוצה, אני בתנוחה זו, כאשר אני יכול בורר, שבו זה יהיה, איך זה קורה לי? השאלות יכול להיות לנו או לאחרים ומשמשים כמזהים. מי רוצה להיות? מי עומד בדרך? מי תומך לי זה? מי יכול לספק מידע? אנחנו מביאים בהירות חיפוש שלנו על-ידי מבקש מה. מה העומד בדרכו לפתרון הבעיה? מה ניתן לעשות בענין זה? מה הצעד הבא שלי? "להגיב שאלות מה מעביר אותנו צעד אחד קדימה על הכביש כדי לשנות. אם אי פעם היית בפני תקופה של שלוש שנים של גיל עבור כל פרק זמן, אתה יודע כי המילה המועדפים שלך למה. השאלה מדוע הוא מביא מידע חדש ומסייע להם להבין את תפקודם של עולם חדש עבורם.

זה יכול להיות זהה עבור אותנו בתהליך כוחניים. למה אני מרגישה ככה? למה הם מגיבים בדרך זו? למה זה נראה קשה? מדוע איני מקבל מוטיבציה? לנקוט צעדים בהם עלינו לשאול למקרה. מתי להתחיל? מתי זה קורה? התשובות לשאלות כדי ליצור לוחות זמנים והנחיות להמשך. לשים בגריל של התנור עליך לדעת כשאתה הולך לבשל. לדעת כאשר צלי יתקיים, מעביר לנו את הטבלה ואת ירקות מבושלים בזמן הנכון. כאשר שאלות מניע.

שבו נרצה משלנו רדיפת פיתוח כי ייקח אותנו? אם אנחנו לא יודעים על איפה שאנחנו רוצים ללכת כנראה הולכים מתקשים להגיע לשם. ו-, אם אנחנו לא יודעים איפה אנחנו באים, איך אנחנו יודעים איפה אנחנו רוצים ללכת. כאשר השאלות להעלות את המודעות שלנו. איפה אני רוצה להיות בתוך שנה? חמש שנים? ברגע שאנחנו יודעים מי, מה, מה, מתי, ואיפה אנחנו צריכים לדעת איך. איך אני יכול להשיג את זה? כיצד להתחיל? איך אני מרגיש כאשר אני שם? שאלות רבות לעזור לנו ליצור תוכנית פעולה. עורכי דין משפט תמיד אומרים, "מעולם לא שאל שאלה אתה לא יודע את התשובה." היא בדיוק ההיפך בתהליך כוחניים. שאילתות שלא יודעים את התשובה הם אלה אשר יביא לך את המידע החדש ביותר על מי נמצא איפה, מי הם שבו אתה רוצה להיות בעתיד. השאלות יכול לעורר תהליך של השתקפות עמוקה, זה יכול לקחת אותנו למקומות של גילוי ושל התגלות כי אחרת לא היית. אם אתה רוצה: לבצע שינוי, למצוא פתרון, כדי להבהיר את הרעיונות שלהם, לזהות u היעד מידע נוסף אודות האמיתית, פשוט להתעמק תיבת כלי שלך ולהסיר את הכלי של חקירה. זה תמיד עובד! דנסמור בית הוא אימון אישי המציע תמיכה, השראה, מוטיבציה למי במעבר וברצונך להגיע למטרה. מידע נוסף במאמרים נוספים כמו זה, בקר באתר שלו בהערה של המחבר: תרגישו חופשי להשתמש מאמר זה עבור אתר האינטרנט שלך או e-הפנזינים, בתנאי לא תשנה (כולל פרטי "אודות המחבר"), וכדי לשלוח עותק של הדפסה מחדש כדי