היתרונות של מסחר אלקטרוני ועסקים באינטרנט

ההתפתחות המהירה של טכנולוגיות מידע, להגדיל את התפקיד של האינטרנט ותעשיות אוטומציה משולבת להשתמש מסחר אלקטרוני לחברות הפך חשוב לא רק לשמור אלא גם הרחבת נתח השוק. מחקר שנערך על ידי Brunswick ורבורג, הראה כי הצמיחה השנתית של שוק מסחר אלקטרוני (EC) הוא 245%. שימוש באינטרנט הוא לא רק רלוונטי, אלא רק עבור החברות neobodimo segodnegnih התנאים. הסיבות החשובות ביותר באמצעות האינטרנט ופיתוח עסקי. מערכת כלכלית חדשה, התפתחות האינטרנט יצרה סוג חדש של כלכלה, צמיחה היא עצומה כך שהוא כבר הזמן לשנות את התפיסה המסורתית עצמה של עשיית עסקים. היום הכלכלה היא מערכת העושה שימוש בטכנולוגיה מודרנית, ועל בסיסה הם חברות שאינן פעיל בתרגום העסק שלהם אינטרנט. תאגידים כגון Amazon.com ו Ebay.com בהצלחה להשתלט על תחומים שבהם רק לפני כמה שנים נשלטה על ידי חברות עם סוג המסורתית של עסקים.

על מנת עסק לאינטרנט כדי להצליח, לא בהכרח להיות חברה גדולה. לעסקים קטנים ובינוניים יש את הסיכוי זהה של רווחיות, ועוד, מחקרים מראים כי אלה החברות יהיה הכוח המניע מאחורי המסחר האלקטרוני. 2 באינטרנט כמו סביבה אידיאלית עבור עסקים: אם יש לך נקודה משותפת המכירה – הקהל שלך עדיין עדיין מוגבל. האינטרנט כמו לקוחות פוטנציאליים לכל משתמשי הרשת היא רק מנגנון חשוב להביא מידע אליהם. 3 יצירת ושמירה על תדמית החברה: אתר האינטרנט של החברה היא כבר לא מותרות יש תפקידים רבים, ביניהם: • מחזק את העמדה ולהעלות את הדימוי של החברה השוק; • הוא כלי מבצעי מכירות מחלקת השיווק; • יצירת קרקע פוריה לעבודה נוספת להתחרות.

4 הרחבת ההזדמנויות עבור הלקוח: הלקוח מתן המידע שהוא צריך – גורם מפתח להצלחה עסקית. הודות לתמיכה באינטרנט טכנולוגיה עבור לקוחות עשוי להיות יעיל ויעיל יותר. האתר שלך לא אמור להכיל רק תקן סט של מידע על מוצרי החברה או השירותים, אלא גם כדי להבטיח תקשורת יעילה בין המחלקות של הלקוח שלך, החברה הספקית. זה בתורו יגדיל את שביעות רצון הצרכנים, אשר בתורו יגדיל את הרווחיות של העסק שלך. 5 זמינות של מידע: רק לפני כמה שנים, החברה זקוקה לפחות כמה ימים על מנת להביא אל הלקוח מידע על מוצרים חדשים או לשנות מפרטים. היום, הודות לאינטרנט, אתה יכול לקבל את המידע הזה במשך כמה שעות, על ידי פרסומו באתר. 6 ומזעור עלויות: טכנולוגיות חדשות אפשר להשלים תהליך העסקה, ובכלל זה: בקשה להציע מסחרי, הזמנות רכש וחיוב. פישוט תהליכים עסקיים מאפשרת לחברות לצמצם באופן משמעותי את העלויות. לדוגמא: תהליך העסקה באמצעות האינטרנט מקטין את עלות הרכש של ציוד על ידי 5-10%, עלויות האחסון על ידי 25 – 50%, ואת עלויות הניהול של הרכש, אפילו עד 70%. 7 יכולת לעבוד 24 שעות ביממה: היתרון הגדול ביותר עסקים באינטרנט הוא שהוא זמין 24 שעות ביממה מכל מקום בעולם עבורך ועבור הלקוחות שלך המכירות הן רק סביב השעון. המיקום בפועל של החברה שלך אין מיוחד ערכים, שכן פיקוח על ביצוע והתנהגות של עסקאות שבוצעו באמצעות האינטרנט. 8 השקעה ראשונית מינימלית: כדי ליצור אתר אינטרנט, אין צורך בהשקעה כספית גדולה. אתה יכול למצוא באינטרנט מגוון רחב של תוכניות בחינם או זול שיכולים לעזור לך ליצור אתר אינטרנט מאפס. פורטלים עסקיים רבים לספק שירותים עבור חבריה ליצור אתרים של תבניות זה זול למדי. 9 אפשרות הגלובליזציה: עם האינטרנט אתה יכול ללכת עסקית גלובלית עם השקעה מינימלית. ישנם מאות אנכיים ואופקיים פלטפורמות מסחר אלקטרוני זמין ברשת. אתרים אלה מאפשרים לך תמורת סכום סמלי כדי לקבל גישה לקהל גדול של לקוחות פוטנציאליים מכל רחבי העולם. אם החברה שלך אינה מוכרת דרך האינטרנט, אז אתה צריך לנקוט בצעדים כדי לארגן את זה, יש לפתוח ערוץ מכירות חדש כדי להגדיל את התחרותיות, כדי להרחיב את השוק, להפחית עלויות ולהגדיל את הרווחיות.