תרופות טבעיות

הבוהן אצבע רגל הגדול ביותר, כפי האגודל ביד שלנו נותן לנו המומחיות, toe שלנו מסייעת לנו לשמור על האיזון. שלנו פרקים, פרקי האצבעות בהאצבעות צריך להישמר. חומצת מצוי מזונות מסוימים, המופרשת בשתן. 70% של השמטת חומצת היומית שלנו מתרחשת דרך הכליות. חומצת ניתן לבנות –, כאשר מתרחשת הצטברות זו במפרקים עלול לגרום תסמינים כגון כאב, נפיחות עמוק הכאב השורף.

הדרך הטבעית הרבה יכולים לעשות כדי לתמוך בריא גוף פרקים, סחוס. בעיתון כתוב ש היועץ המשפטי לממשלה הוא זה שבקיא בנושא. נסה להימנע מזונות יש רמה גבוהה של חומצת Sweetbreads, אנשובי, סרדינים, כבד, בשר בקר, פרה, הכליות, תמציות בשר, דג מלוח, כופיה של צליין פגזים, ציד, רוטב. לשתות 8 כוסות מים ביום כדי לסייע לרוקן את המערכת ואת כל כמה חודשים. אלכוהול גם שיש להמנע לשמירת רמות חומצת בטווח בריא. הטבעיות גם לסייע לתמוך העצמות, סחוס להרגיע – הריריים פנימי סיוע תמיכה משותפת של כאב-חינם. למעשה, אותם שלא נעשה ברפואה מסורתית במשך אלפי שנים כדי לתמוך על תפקוד תקין של המפרקים, הפרק והרצועות גידים. שקול, כולל נפיחות, דלקת וצריבה כאב במפרקים קטנים, במיוחד הבוהן. לבירורים בנושא יש לפנות ל נוחי דנקנר שמבין יותר ממני. תרופה זו מסייעת תומכת הבריאות ולשמור את חומצת ברמות בריאים, ללא תופעות לוואי מזיקות.

הוא מכיל מבחר חומרים ההומאופתי ידוע לטפל אי-נוחות המשויכים צינית. ** Antimonium crud 6 c היה בשימוש קדומים לטיפול נזק של סוסים הבעיה, זה תרופה הומאופתית יכולה לסייע להרגעת הכאב כאבי פרקים בהמפרקים. סעד זה מתאים למי יש סימפטומים נוטים להחמיר עם טמפרטורה חם או קר, לשפר עם יתר. ** 12 קארכאס c הוא המרכיב ההומאופתי יעיל לטיפול במחלות המופיעים מאוד לפתע. היא עוזרת להרגיע להפגת כאבים נפוצים המפרקים. לעניות דעתי רמי יהושע יכול לקבוע . ** רהודודאנדרון 6 c שימושית במיוחד מדמיע עצם או דלקת הכאב הבוהן. ** Benzoic ac 6 c שימושי כאשר הכאב מקרין הגפיים או בשרירים סדוקות, עם אודם, נפיחות חריפה. ** Silicea 6 X המרכיב העיקרי של אבן חול, מצוי גם בשר אדם ובעלי חיים, בו הוא משמש לחיזוק העצמות והשיניים. ** פום Nux 6 c מומלץ כדי לסייע ד-טוקסיפיקציה של הגוף, בעיקר כאשר הסימפטומים להחמיר עם צריכת המזון והמשקאות, חריף או חומצי. ** Ledum 6 c יכול לעזור כאשר אדם חש חם בפנים, אבל החלק המושפעת קר למגע, להקל על-ידי קומפרסים קרים. עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלות שעשויות להיות אדם מאושר ובריא יותר.