תרבות, סולידריות

השנה החמישית ברציפות, Anuesca קרא את איסוף הלאומית של סופרים ומשוררים ב- El Campello, מגובה על ידי האוניברסיטה של אליקנטה כמו בשנים קודמות. נזכיר כי בשנה שעברה, יותר מ-150 משוררים מכל המדינות שלח שלהם שיתופי פעולה להשתתף במפגש היוקרתי. עשרים ושניים הסופרים היו שנבחרו, דקלם מול יותר מ 270 אנשים, למרות ה מדריד-ברצלונה כדורגל לא היסס לתמוך עמותה חדשנית זו של סופרים ומשוררים מי לא עושים מספיק כדי להציע רסיטלים לטובת ארגונים לא ממשלתיים או רק גורם. המפגש המפורסם של El Campello הוא תחרות הלאומי המפורסם ברחבי העולם בזכות רשתות אינטרנט ועיתונאים מדיית ההדפסה הם תומכים זה עניין כל כך ביוזמת הסולידריות רבתי האגודה הספרותית של ספרד. מאות אתרי אינטרנט ועיתונים פרסם את השיחה בין דפיו. כדי לארגן את האירוע הזה, Anuesca יש שני בתקשורת: יכולתו ניכר לעבודה (למשך מספר שעות ביום החל מחודש מאי עד) חודש נובמבר) והרצון שלו כדי לעזור לקבוצות אחרות. השנה, מועצת העיר של El Campello תומך ביוזמה זו ראויה להערצה עם עזרה כספית של 400 יורו זה יוענק בסוף 2006 או בתחילת 2007. זה ברור כי 400 יורו אינם מספיקים עבור המימוש של מעשה כזה, Anuesca יש בעיות כלכליות חמורות כדי לבצע את פרויקט בסדר גודל כזה.

הערות על החוגים תרבותית מתחילים כבר שמעתי וחזר. איך מעשה כזה קטגוריה של פופולריות לא יפיקו תועלת של חומר נוסף מצד מוסדות ציבוריים ופרטיים? Anuesca, שנה אחרי שנה, מדגיש כי: · (1) לא ניתן להעביר פרס לגמר אבל עוד הרבה ספרים או צלחות שמושגות לאחר שיחות ארוכות והניח. · (2 המשוררים), אשר מגיעים ברצלונה, מדריד, הם כיסו את כל ההוצאות (hotel והרכבת) לדקלם את השיר, El Campello · (3) השנה אף בנק לא הגיב לבקשה נאספו כדי לבקש עזרה עבור המימוש של אירוע זה בניגוד מה עושה בדרך כלל עבור ספורט או מעשים של פולק. · (4) publisher לא רוצה להיות אחראי על העלויות של פרסום דברי ימי המפגש, Anuesca לשלם מהדורה זו. · (5) התרבות הזו כל, כולם וכל זה מפגש תרבותי ואחדות של תכונות כגון לא תשרוד זמן רב אם הרשויות פרטיים וציבוריים לא נותנים צעד לקראת מלגה תוך היצמדות. עבור חברות, בנקים מחויבת תרבות, סולידריות, Anuesca יש מספר חשבון איפה וויל-נשמח לקבל כל תרומה עבור המימוש של מעשה זה: 2090 3026 11 0040353834 (CAM). בזכות זה תומך תרבות של סולידריות. בקבוק Harmonie PD: רק מי שיודע הוא חינם וחופשי מי יודע יותר…

רק התרבות נותן חופש… אתה לא proclaméis את החופש של טיסה, אבל תן כנפיים; לא של חשיבה, אבל אבא חשב. החופש חייב להינתן לעם היא התרבות. מיגל דה Unamuno.