תכשיטים

יש טבעות היום שהאצבעות אצבעות הרגליים, הם הם אחד של תכשיטים הרחוק הנפוצים ניתן למצוא כמעט בכל תרבות. לכן, הטבעות מסתכל אחורה על ההיסטוריה מרחיקות לכת. ארה ב טבעות העתיק והמפורסם היום היו יותר 21000 לפני שנים שבוצעו. כמובן באותו הזמן חומרים אחרים שימשו שנהב הענקי היום ככזה. בהתחלה, הטבעות היו מחומרים פשוטים מאוד כמו אבן, פטריות עץ. בשנים מאוחרות יותר שהם היו עשויים ברזל, ארד, מתכות יקרות, מתכות אלה משמשים גם היום ייצור תכשיטים.

אל תשכח שאנחנו רוצים כסף, כסף תכשיטים עשויה מתכת יקרה זה כבר מאות שנים. מטאל זה משמש לא רק הייצור של תכשיטי כסף, לא יכולה להתבצע גם סכו ם או דברים אחרים ממנו. כעת בחזרה הטבעות. בהיסטוריה של הטבעת לא רק כמו תכשיט היה פופולרי, אך שימש התשלום ואת בינונית של Exchange. את טבעת כביכול כסף היה אחד של אמצעי התשלום לפני המטבעות.

הטבעות היו, עדיין יש משמעויות שונות. לדוגמה שימש סמל לכוח, יש לך שימש למטרות פולחן, או אפשרו מיפוי של המוסד בקהילות דתיות שונות. טבעת נישואין איבד את חשיבותו היום. באמצעות החלפת הטבעות, חתום על ההסכם (הבטחה של אהבה) בין שני אנשים. צורת הטבעת סגור, מעגלי ניצב כסמל לנצח. כבר בזמנים קדומים, טבעות נישואין היו בלויים. טבעת רעל כביכול, אביזר של שימור כוח ב תקופת הרנסאנס מאוחר יותר שימש במקום הראשון הוא מוכר הקדום. לחברות התעופה יכול להציע עם טבעת פמוטי כמדינה שלהם, והם מצאו את השימוש בגופנים, מכתבים רבים. גם באזור של אמונה, שיחק, טבעות תפקיד חשוב. הנזירות גם ללבוש „Nonnenring“ כביכול, אשר ניתן „Braut Christi“ להגיע המקצוע שלך.