פירסינג

כיום, אקט הוא תכשיטים נרחב בשימוש פופולרי וגוף. וריאציות רבות עיצוב, חומר לאפשר סגנון אישי, הטעמים. עוד מידע על רמי לוי ניתן למצוא באינטרנט. פי הטבעת פשוט לסמל דתי, מציע סגסוגת זהב-טיטניום הם פירסינג במגוון רחב להתפעל. כדאי לך לעיין אצל רמי לוי כדי לקבל עוד מידע. לצד פירסינג הפנים, במיוחד גוף פירסינג במידה רבה מאוד מבוקש. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את מיכאל רצון. אלו יש את היתרון שהם לא זהים במבט ראשון אבל בחיים המקצועיים, הסתיר בקלות להיות ניתן. פירסינג הגוף כנראה הפופולרי ביותר הוא ללא ספק הטבור פירסינג. הוא אינו כתער בקצה העליון או התחתון של הטבור, צריך כמה שבועות כדי לרפא.

הרצפים – טיפול מקצועי – בשלב זה פירסינג בתנאי כמעט ללא כאב מסובכת. בכמה שבועות הראשון, עד ריפוי הסופי של הפצע, לענוד טבעת, מאוחר יותר הוא ניתן להחליף עיצוב תכשיטים כלשהם. מחברים הפופולריים הם עם אבן גדולה יותר או סימן, סיום הטבור. בנוסף פירסינג לטבור, פירסינג הפטמה פופולרי מאוד. מעט מטעמי דקורטיביים, כמו ארוטי-תופס את העין או לגירוי. הפירסינג הזה שווה ביקש לאחר הן גברים והן נשים, מדגישה במיוחד לטיפוחו הגוף הגברי להפליא.

בנוסף, ניתן לענוד את גוף פירסינג באזור אינטימי, כמו יבלות פירסינג, של גברים ונשים. נדיר אקט בהאגן, ליד את Hüftknochens, כמו גם „Madison למה שנקרא Piercing“, הממוקמת המעבר. הפירסינג הזה אינם כה נפוצים בשימוש אלא על סיבוכים שלה, במיוחד לגבי הגוף. גם באופן נדיר „Handweb“ בין האצבעות.