סיירות בפעם הראשונה

אם אתה הפלגה קודם זמן שהם מתנה! שיט יכולה להיות חוויה, כל עוד הם מודעים דברים מסוימים, לדעת כיצד להפיק את המרב מן החוויה. אם אתה טס או ברכב, מומלץ להגיע לעיר שבה יוצאת הספינה יום לפני היציאה. פעולה זו תמנע כי פעולתם לספינה ברגע האחרון בתקווה הוא עדיין שם, אם יש לך בעיה עם עיכובים של טיסות, מזוודות שאבדו, התנועה גיבויים וכו זה יאפשר לך לקחת הפסקה הטיול ולתת מספיק זמן כדי להגיע בסירה ביום יוצא. הימנע להגיע הספינה במועד המוקדם ביותר המותר או ברגע האחרון. איך להגיע באמצע השעות המיועדת לוודא, במקרים מסוימים, מצמצם את הזמן שיש תור להכניס הוא מודע מה מחיר ההפלגה כוללת אי-כלילה.

בדרך כלל (יש חריגים) עלות הטיול כולל לינה את בספינת־טיולים, כל הארוחות, הוצאות יציאה, ו העברות בין נמל התעופה ההפלגה (אם אתה הסדרים ההפלגה קו העברות). דברים שאינם כלולים בדרך כלל במחיר ההפלגה הם משקאות, משקאות אלכוהוליים, שירותי ספא, טיולים, עצות עבור שירותים שניתנו, פריטים שנרכשו, ב הסירה. החומר התקבל מ קו הספנות בבירור מדינה מה מכוסה העלות של ההפלגה, מה זה לא. אם אי פעם אתה בספק? לשאול! Gratuities ב שיט ספינות צפויה, יש מספר הנחיות על כמויות המוצע על חומר קיבל את קו הספנות. באופן כללי, האנשים הם עצה הנוסעים שלו, מלצרים, בקתת סטיוארד ועל maitre d ' אחרי הכל, יש טיפול טוב לך! הפלגת נופש היא אודות הבחירות? האפשרויות שלהם. אם אתה רוצה להתלבש הארוחות ולא לאכול בחדר האוכל רשמית, אתה יכול. לחלופין, באפשרותך להרכיב לאכול בקפטריה לא רשמי יש רוב שיט תענוגות.

אחר הצהריים, מבחר המתן – הצג, משחקים מסוימים סיכוי או קריוקי בכיתה. כאשר הספינה מגיע יציאות שונות אשר ניתן להוריד ולטייל או להישאר על הספינה, אולם ביליארד. אם אתם מטיילים בקבוצה, יש משהו לכל אחד. אם לא, יש הפליג לפני? קדימה, נסה זאת! יהיה שמח שעשיתי! אוטו שרי מתמחה חגים מהנות קריבי! מציעים גם טיולים, מגע ומידע על חופשות רומנטיות, נופש על החוף, חופשות שיט, חגים מגרש, קניות לחג, הפלגות על-ידי הים הקאריבי.