מחסומים פנימיים

בטח שמעת את המשפט הזה, "לפני שאתה בונה עסק מיליון $, תחילה עליך להפוך לגבר של מיליון $", כלומר לפעול, לחשוב ולקבל החלטות מתוך מיליון. תסתכל על אנשים מצליחים אשר תאגידי ענק שנבנה, אימפריית ענק. לפני כל אחד מהם יצר משהו שיש להם אנשים שיכולים לפעול מיליון $, הם הפכו למנהיגים, אנשים שיכולים להוביל את הקבוצה, מסוגל בביטחון החלטות. כל אחד מהם ראה את התוצאה של החשיבה של פעולות עתידם. מתברר כי כדי להיות איש עסקים מיליון $ אתה צריך ללמוד את הכישורים האלה, את הכישורים של אנשים מצליחים. כן, המסלול הקצר ביותר , כדי ללמוד מן האנשים האלה, לטבול בסביבה של אנשים מצליחים, ללמוד ביוגרפיות של אנשים שמעשיהם לך השראה. לצבור ניסיון לפעול. נראה שיש פתרון.

אבל אני נתקל במצב הזה עמוק גם בסביבה כזאת חלק מהאנשים לא לזוז. זה כנראה נכון, אנחנו נגזר הפתרון, למצוא את השביל הקצר ביותר כדי להיות מנהיג של מיומנויות מיליון $. מה יש לנו לפספס? הנה מגיע לפסיכולוגיה, שמתי לב שאנשים אילוצים "פנימיים לא יכול" אילוצים פנימיים, כגון, "אני לא יכול להרוויח כל כך הרבה כסף" או "אני לא יכול לבנות עסק" וכן הלאה בסגנון, "אני לא …" איך אני יכול לפתור את הבעיה הזו? כיצד להתגבר על מחסומים פנימיים, לא משנה איך הוא מתאים? יש לנו משאבים מדהים, למשוך תגובות, המעסיקה מעט מאוד אנשים. המוח שלנו הוא מערכת של גוגל, הם שואלים את השאלה 'איך', והוא נותן את התשובה. אז הלכתי משם הגיע פתרון מעשי במהלך אחד המדריכים שלי בעסק. עכשיו אתה מתמודד עם מכשול זה, זה יכול בקלות לדלג מעל. כתוב על פני חמש אמונות אשר בכל דרך שאתה מגדיר.

כתוב על פני חמש אמונות שגורמים לך ללכת המטרות שלהם. 1) בחר את הרשעתו של הרשימה הראשונה (לדוגמה: "אני לא יכול להרוויח כל כך הרבה כסף") 2) תאר את הסיבה ("יש לי משכורת קטנה") 3) תאר את הרגישות שלך ("אין זמן או הזדמנות לעשות מה שאני רוצה יש לי רע מצב רוח ") 4) עכשיו, לכתוב את ההצהרה, היפוכו של האמונות שלך (" אני אוכל להרוויח כסף כמו שאני רוצה "), 5) תאר את הסיבה (" אני אביא את ההזדמנות כדי לקבל יותר הכנסות, אני אמצא הזדמנות להרוויח כל עוד הצורך, ולבנות עסקים מיליון $, אני שואל את עצמי (גוגל עצמה) השאלה "איך" ולקבל תשובה ברורה ופתרון ") 6) מה יש לך אמונה חדשה? 7) תאר כיצד האמונה החדשה להשפיע על החיים שלך. ("יש לי הרבה זמן ואת ההזדמנות לעשות מה שאני רוצה, יש לי משהו שעושה אותי מאושר, אני יכול, מצב הרוח שלי גבוה ") קח את האמונה החדשה לחיות איתו! כן, אלה 8 צעדים ללא ספק לעזור לך לשנות את חייך צעד על שלך "אני לא …" אתה לא יכול לרמות אותי, אני יודע מה אתה יכול לעשות דבר. רק אנשים מעטים להפעיל Google שלהם:)) אני מאחל לך הצלחה בעסק, חברים!