מה יש לך לתת?

"האושר הוא לא עניין של מזל טוב או חפציו. זהו היחס הנפשי. זה הוא מעריך את מה שיש לנו, אלא יותר אומללים אין לו. זה פשוט כל כך אבל כל כך קשה להבין את המוח האנושי "." ~ יבשות & חתיכות בכל שנה, מיליוני לנו ההחלטות לשנה החדשה כדי לרדת במשקל, פעילות גופנית יותר, יותר מקרוב שליטה הכסף שלנו, לאכול מאכלים מזינים יותר, וכו וכו יש בדרך כלל של ביקורתית כלפי עצמנו חפש וסמן את הדברים השליליים, אנחנו מרגישים שיש לנו לשנות. היום, אני מציע פרספקטיבה חדשה על הרעיון של רזולוציות. אני מזמין אותך לשקול במקום זאת: מה שיש לו להציע * לעולם כי עד עכשיו לא מציעים באופן מלא? בואו לעשות השנה את התרומה שלו. אני רוצה להיות רשימת מלאי מהירה של כשרונות ומתנות הטבעי שלו. תאמין לי, יש לך יותר מאשר לתת אשראי עבור! כעת את הרשימה באופן שבו באפשרותך להשתמש בכל מתנות לטובת אחרים זה השנה.

אתה מאזין טוב? יכול אתה לעשות מאמץ גדול כדי להקשיב לזה השנה? אתה מוסיקאי מחונן? כיצד ניתן לשתף בכישרון שלך עם העולם? מה טבעי טוב ואיך היה מסוגל לתת יותר מזה המשפחה שלך, חברים, בשכונה שלך, העבודה שלך או הקהילה שלך?? אתה שף מוכשר, או הצייר? מי שיכול היה מטבח השנה שעשו אותו לפני? מי יכול לצבוע מחפש? אני לא מציע שמתרחשים כל דקה של השנה, אשר בא לתת את הכישרון שלך! רק לבחור כמה, אולי המועדף, כי להיות כיף ולהתחיל איתם. זהו ניצחון אמיתי – לנצח. אתה תרגיש טוב יותר אודותיך אותו כפי כישוריהם הביע (מוערך), כמו גם היתרונות ברור לנמען. יש ביטוי של כמות גדולה של נצחונות עדין בסוג זה של רכב, לא הצעיר מבין שהוא הפוטנציאל של מערכות יחסים חדשות או קרוב יותר עם אחרים. לעתים קרובות מדי, התשוקות ואת הכישרון שלנו הם הם שומרים נעול ב שלנו או דירות ובתים הם מוגבל לאוהדים ביום שבת בבוקר.

אם גם זה. נחשוף בעולם! שתף את שפע של כישרונות שלהם. בוא זה יהיה השנה משתף אותו. לא להיות קמצן. כי הוא נתן לו את כישוריו הטבעיים מסיבה ניתנה כדי לאפשר להם לתרום לעולם. לאחר מכן, מה שאתה צריך לתת? דירדרה Maigread McEachern הוא מאמן אישי אשר מסייעת ללקוחותיה חוויה שמחה יותר בחייהם. באפשרותך לפנות דירדרה לייעוץ ראשוני חינם ב- 207-439-4280 או סימן עד לקבלת ידיעון חודשי החינם שלך ב-