לקחת סיכון, לזכות בפרס

לדעתי כל כנראה אנחנו מכירים rant של הירידים ' לקחת סיכון, זכה בפרס ". בכל פעם אני שומע זה call to action, מיד לפרוץ שטופת זיעה קרה. אם הבדיקה היא להפיל 6 פחיות במבנה פירמידה או לזרוק חץ בלון, אני שם, כמעט היפנוטי, מטבעות מגיע מהכיס שלי. לא משנה מה פרסים לא מוצעים. דובים ייתכן קטיפה פנדה, אחראי על בועה, או אפילו סקוטש ארנקים.

מה שחשוב לי הוא לקחת את האתגר ואת שיש סיכוי. אני יודעת שרבים מכם סובלים זה "הקדחת של הירידים" בבת אחת או אחרת. אבל באמת זה התלהבות ייקח ללא חשש אל העולם האמיתי, בעת הקרנבל הסתיים? לקיחת הסיכוי לקחת יעיל הזדמנות לעשות משהו כי יש יתרון לא ברור. כדי להשתמש שלנו ההרפתקה של יריד כדוגמה? משחק שבו קיימת אפשרות כי יכול היה לזכות בפרס, ואז כדי אולי לא. כעת נחמד כמו פרסים, הוא לא חשוב לבוא לצד להאמין כי זה הסיבה היחידה מדוע צריך לשחק את המשחק, כי זה לא. להיות שחקנים חיים, אנחנו חייבים להיות בצמיחה מתמדת, הרחבת היכולות שלנו, ללא קשר לתוצאה. כאשר אנו לצאת החוצה מה שנוח, אנחנו לא רק עושים לנו מומחים נוספים להערכת סיכונים בעתיד, אך היכולת המולדת שלנו לטיפול בסיכון גדול בהרבה.

זהו משטח זה כי הם פרסים החיים הזורמת באופן טבעי לך. החיים פחד אתה זוכר שלו המפגש האחרון עם מישהו באמת פחד? מישהו מלאת ביטחון בעצמו את ההתלהבות, את האומץ שאין לחלוק עליו לקחת סיכונים ככל הנראה בלתי אפשרית? יותר סביר להניח אותו הוא כי אדם זה כנראה בלבד, הרבה פחות מחרוזת משפט יחד. אז, אנשים האמיץ על פני כדור הארץ הם קצת בני אדם שאנו מכנים ילדים. אתה יכול לעשות דבר כאשר אנו באים לעולם הזה, אנו מאמינים כי אנו יכולים לעשות שום דבר. אנחנו מנגנים, אנו חווים, לדחוף לנו את גבולות הקיום שלנו על בסיס יומי. מדוע? כי כיף, כי אנחנו סקרן לגבי העולם אנחנו חיים כל הזמן למצוא גבולות נחקרו בריתוק עם פראי, לעתים קרובות ביחס מעט הסיכונים המלווים. לאט אבל בטוח זאת, רובנו להיות משוכנע על-ידי מבוגרים ותחושה כי אנחנו משהו יותר מאשר מנוצח. להיות מודע אויר שלך הוא אמר כי בזמן בכל אחד מאיתנו מגיע לגיל 5 שנים, שמענו את המילה 'לא' כדי למעלה מ-40,000 פעמים! אתה זוכר אבא או דמות אב שאומר לו "אכפת" יותר ויותר כי הלך אל בית הספר או לשחק משחקים? עכשיו אני לא מציע לרגע כי הילדים מודעים לסכנות של החיים עושה היא לא גישה הגדול לקחת כהורה. מה שאני אומר הוא כאדם בוגר, להיות מודע כל אויר של ילדים אשר עשוי להיות בלם לקחת סיכונים חכם. האם לאחר שתתנסה לרגע שבו היה משהו חדש כי רציתי נואשות לנסות, אבל אין שום סיבה אישי לא מסוגל להביא את עצמך כדי לתת לו ללכת וחוזרים בתשובה לאחר מכן? מאוד סיכוי כי זו יכולה להיות קשורה שלהם אסוציאציות של העקרונות של נטילת סיכונים. רק זכור כי הם לא תמיד לשחק על החיים בטוח. פעמים רבות ניצחונות הגדול ביותר שלנו מגיעים העזה לממש את הערך שלנו. אהבת המשחק הסוד כדי לקחת את הסיכוי הוא להתחבר עם האדם הקטן מודגש בתוכך. להפוך את החיים יותר כיף לעורר הסקרנות של הצדדים אנו רוצים לצמיחה. להחיות את יחידת להיות יותר, לעשות יותר. מתחילים לעשות דברים צרופה של החוויה. לטפס על עץ, לשחק מחבואים עם עמיתים לעבודה שלהם, אם אתה מעביר בשלולית ברחוב, לא צעד שלו סביב, קפיצה! אם באפשרותך ללכוד התלהבות זו לחיים שיש לך לא לדאוג פרסי. החיים שלך יהפוך הפרס. דמיאן Senn 2005 זכויות יוצרים. כל הזכויות שמורות. אודות המחבר: דמיאן Senn הוא חיים עסקים המאמן, כמו גם חשב שארגון מלא. a l מסייעת לאנשי מקצוע, אמנים ויזמים ליצור עתיד אטרקטיבי. a l הוא המחבר ' ארגונית Senn הרשמי של הצלחה ", פיתחה מודל משלו של הדרכה שנקרא" השתייכות Senn להצלחת המערכת '. לקבלת מידע נוסף, ראה או דוא.