? למה שוטרים סלח לי עבירות תנועה.

אתה לדמיין לעבוד עם אנשים שאינם תמיד כועס עליך, עם אנשים שחושבים כי אתה descriteriado וזה כאב העבודה שלהם? אתה לדמיין כי העבודה שלו מורכב אנשים להגיד. דברים שהופכים אותם כועס, שילבו את זה?… אני מניח שזה לשלוח אותו אל המרפאה הפסיכיאטרית תוך זמן קצר. . ובכן, וכך זה חייב להיות העבודה של קצין משטרה שמטרתו לחקור עבירות תנועה.

אין כמו למשל, העבודה של ספר מי בהרפיה השיחה עם הלקוח תוך כדי זה מתייחס אותך. זה חייב להיות די קשה. שוטר בקש עבריין איך היה היום שלך בעבודה או שלום המשפחה שלך בזמן וונסדי מעריצה אותו הפרה אינה נכונה?… שוטר סיפר לי פעם המתח שגורמת העבריינים בסדר הוא אמור כי המשטרה יודעת כי תקיים דיאלוג קשה עם השותף שלו. למרות שהם לא אמרתי את זה, המשטרה נתפס כי הם הכרה, descriteriado, מתנשא, המתעלל, ועוד. תופס בסביבה, זה לא צריך להיות משהו נחמד בשבילו.

אתה תבינו כי במצב טוב, חיסול הרגשי של קצין המשטרה אינה המתאים ביותר סלח את ההפרה, סלח לנו. תסתכל על זה מנקודת מבט אחרת: באופן אידיאלי מצפה שהמשטרה שקרה כשהיא הפסיקה נהג מי שביצע עבירה? מלכתחילה זה מזהה שהוא ביצע אותה. שנית, קבלת זה לרדוף אחרי הפגיעה נמצא במרחק מה הדבר הנכון לעשות. באופן כללי, בסה כ מציג מסכים המשטרה ממלאת תפקיד חברתי חשוב, זה עושה עבודה טובה. אבל זה בתדירות גבוהה יותר כדי לצפות לתגובות אגרסיביות אצל אנשים. די הורדנו את הכעס שלנו לפתח כל מיני מזהים למשטרה, היהיר ביותר להגיע ישירות להעליב אותו. בגיל צעיר מאוד שמתי לב לתופעה והבנתי כי כמעט בכל המקרים שעבירות נחקרו היטב, קרי, חוסר אמיתי, ההגנה של הנאשם הייתה יותר מאשר סט של תירוצים לטשטש או עצמם לא האמין לזה. . תודה בזה, אז… אני גם גילה כי יש מתאם גבוה בין והידידותיות של העבריין והנדיבות של המשטרה. גם אני חשבתי שאין שום דבר לא ראוי בזיהוי היה העלמנו את כללי המעבר ואני מאז התחלתי לנסוע לפני 35 שנים, תמיד הייתי טוב עם המשטרה.