להרוויח עבור שטרי חוב

הרשם בחינם על ידי התייחסות שלי דלמי תאגיד, להיות שותף מלא ב NT. delmi-company.com/bulfagor / הרשמה בחינם! אתה יכול לעשות רווח נאה מאוד מהר. גידול הכנסות זה לא ניתן להשוות בין כל כל פרויקט אחר או קרן השקעות. ישנן הגבלות, ניתן לתקופה קצרה של זמן כדי להרוויח 10 000 רובל. אם אתם רוצים לדעת איך לעשות את זה, קרא את המידע שלהלן. ועכשיו תשומת לב! כדי לא להפסיד השותפים, אשר תירשם כבר על הקישור שלך אתה והשותפים שלך לפני החתימה יש להסיר קובץ Cookie בדפדפן שלך. למה לעשות את זה? העובדה היא שאם יש לך שנה או לפני חצי שנה כבר באתר זה (בטעות או על הקישור של מישהו), אז הביקור שלך נרשם עוגיה (cookie) בדפדפן האינטרנט שלך כאשר אתה מבקר את יירשם לא בצוות שלי, גבר, הקישור ששלחת כאשר אתה הראשון בקר באתר. כמו כן, שותפים עסקיים עם מי אתה עובד שלאחר אימון, לא יכול לקבל תחת בראש שלך.

אז בבקשה לעודד אותם לעשות את המתואר להלן. ואז לסגור את הדפדפן, הפעל מחדש המחשב, ורק אז ללכת על אחת בקישור הזה delmi-company.com/bulfagor /. אתה תראה את החלק התחתון של הדף לחץ על על "הרשמה". כאשר אתה נרשם יישמר ליד שדה עם שם אני רשום כמשתמש שותף … בחודש זה חלון יש לציין הכינוי שלי: bulfagor. אם יש משהו אחר, ואז לשנות ל bulfagor. הזן את הדואר האלקטרוני שלך ואת ההתחברות, ואז לרשום שאתה מתחבר. מתבקשים לציין ברישום מופנים ואת הדואר האלקטרוני שלך, שהיו אתה כאשר אתה מנוי על רשימה זו של האותיות.

כלומר, אני רואה שאתם עוברים את ההכשרה שלי, מוכן להיות שותף שלי, לקחת אותך לצוות. ב. על מנת לקבל ארוכה, יציבה ללא חיפוש מתמיד אחר חדש שותפים (למרות המחסור בהם לא תהיה לך 30 רובלים. לא מצטער), אתה צריך להשתמש בטכניקה מיוחדת. מתודולוגיה יהיה רק ​​מי רשום על הקישור שלי קונה שטר של 30 רובל. שלילי בשיטת שתיארתי במכתב הראשון שלי (או אחרים זמינים עבורך). אני לא יבין אם לא ברור את העוגיה לחתום מתוך הגלות שלי. עצלות וחוסר זהירות – את האיכויות שאני רואה בקבוצה שלך לא רוצה. הבה נפנה תיאור קצר של המערכת. מערכת זו היא עבור הערות מכירת חוב (ביטחון פנים). יש גם הציג מטבע משלה: דל. 1 רובל = 10 דל. שטרי חוב הם העדות הבאה: מספר ברזל שטרות לאחר הרכישה – רכישת 4 – 100 רווח ממכירת של דל – דל נחושת 300 מספר החשבונות לאחר הרכישה – 3 הוצאות הרכישה – 500 רווח ממכירת של דל – דל 1125 מספר הברונזה של שטרות אחרי שלך חנויות – 3 עלות הרכישה – 1000 רווח ממכירת של דל – דל 2250, וכו ' מידע זה ניתן למצוא את "ביל" קנה הכרטיסייה. המהות של הצעת החוק כדלקמן: נניח שקנית הצעת חוק של ברזל 100 דל (כלומר, עבור 10 רובל.). באופן אוטומטי מחלק את המערכת אותו לתוך 4 חלקים למכירה. ואז, לך למכור אותו השותף העתידי שלך (הם יופיעו אחרי שיש לך הכשרה נוספת בשיעורי חופשי שלי אתה תהיה מאומן איך לעשות את זה). 4 השותף שלך לקנות אותם ב 100 כל אחד דל. שירותים טכניים דלמי פעולות במכשיר אחד, על ברזל (אתה יכול להגיד, את העמלה) – 25 מחיקת אנו לחשב כי יש לנו: יש לך בילה 100 לרכישת שטרות ברזל דל, אתה הופך לחלק לארבעה 100-del, ועדת מארבעה חלקים – כולם del 25. התוצאה: 4 * 100-4 * 25 = 300 הרווח הנקי מפעילות שוטפת שלך במכשיר אחד, ברזל: 300 דל, או 30 רובל. השותפים שיש לך יותר, וכן את החשבונות כת גבוהה נמכר על ידי לך, את הרווח הכולל יותר. מזומנים תמיד ניתן להסיק דרך WebMoney. הנה דוגמה טובה: סמית נרשמת הקישור שלך לשלם את החשבונות 4. החברה מוכרת אוטומטי איבנוב ארבעה שטרות (נייר שנרכש שלך היה מחולק ל 4 חלקים), וכן להעביר הפנימית שלך 300 על ידי דל (30 רובל). ככה קל תורך 10 רובל 30 רובל. וכך, יום אחרי יום, הרווח שלכם יגדל, ומה גודלו, תלוי בך! כדי להתחיל, אני מציע לך לקבל 3 הצעות חוק ברזל. האם אתה הוא יכול לקנות "ביל" הכרטיסייה. טרום צריכים לחדש את החשבון שלך על ידי עד 30 רובל, לחיצה על הלשונית האיזון שלי בפינה הימנית העליונה של הדף. לשים סימן ביקורת בכלי ברזל, ציין את הכמות לחץ לקנות בתחתית. מופיעה תיבת להזנת סיסמה, והסיסמה הדואר האלקטרוני שלך תישלח לאישור. שטרי חוב הכנתי בשבילך. המערכת תעשה הכל באופן אוטומטי. אם אתה רוצה לקנות יותר מהם, ומעל נקוב עבודה פרודוקטיבי יותר במונחים של הכנסה – בבקשה, אין גבול להגדיל את היצע הכסף שלה. אז מה שאתה צריך לעשות כדי רובל 30 שלך במשך כמה ימים הפך $ 100, $ 100 – 300 רובל, 1000r. – בשנת 3000r, כלומר. אין הגבלות: 1.Besplatno להירשם באתר (זה היא לספק לכם את שיעורי וידאו הדרכה עבור הרווחים מוצלח) 2.Popolnit חשבון פנימי שלך בסכום שלא פחות מ -30 רובל. קלט ופלט של קרנות דרך מערכת התשלומים WebMoney. שטרות 3.Kupit עלות 30 רובל, או 300 דל (הוא מערכת פנימית של כסף שווה רובל 1 = 10 Del) ומיד להעביר את החברה שאתה מציין 12 לעבוד עם שותפים שכבר אתה אחרי אימון (אם אתה קונה שטר של יותר מ -30 רובל, שוב, על פי שיקול שלך, את החשבונות למכירה, אתה באופן טבעי יותר)