כיצד להתמודד עם הלחץ

כל הגוף מגיב בצורה שונה כדי יהיה נתון מתח, אך ברוב המקרים הוא תבנית מוכרת. לחץ כאן השר אורי אריאל ומצא עוד . איך מגיבים הגוף שלך על מצבי לחץ? לגלות התשובה יאפשר לנו להילחם בה ביעילות. a‰Stas הם חלק התגובות יותר comunes… a€ ¢ קבוע עייפות. a€ ¢ הזעה a€ ¢ קושי להרדם בלילה. קושי ¢ a€ מתעוררת בבוקר.

a€ ¢ להצטננויות. a€ ¢ פתאומי ומצבי רוח משתנים. לבירורים בנושא יש לפנות ל נוחי דנקנר שמבין יותר ממני. a€ ¢ a€ ¢ כאבי ראש תכופות קושי לזכור נושאים חשובים. לא תמיד רמי יהושע. ¢ a€ כאבי גב. a€ ¢ שרירים מתח. הלחץ נובע לא תמיד רע, aa הקטן יכול לעזור לנו להשלים את משימות שלנו היום. הן סימנים נפוצים של מתח: הלב שלנו מתחיל יכאב יותר קשה, אנחנו נכנסים למצב של ההתראה, העברת לנו יותר ערניים והתחיל מזיעים. להתמודד עם תגובות אלו נפוצות הגוף שלנו לבצע שינויים מסוימים, עליך להתאים; ולאחר מכן פונקציות אחרות להיות תלוי, כגון: מערכת העיכול, תשוקה מינית, הדם.

תגובות a‰Stas אינם מזיקים תקופות קצרות, אך מה קורה אם אנחנו שולחים לגוף שלנו כדי מתח רציף? ללא ספק, אנו יסתיים מותש. אסטרטגיות שימושי. ספק כוח 1. תזונה טובה ניתן להפחית באופן משמעותי את רמות הלחץ. לכלול את הדיאטה דג שומני, עשיר חומצות שומן אומגה 3, כגון טונה, כופיה, סלמון, דג מלוח. אוכלים בליווי יתרונות גדולים של התשואות. לדבר ליד השולחן יהיה שקט יותר, אנחנו אוכלים קצת יותר לאט. חברה טובה היא מרגיעה. תרגיל 2. תרגיל לתקופות רגיל (לפחות 30 דקות שלוש פעמים בשבוע) מוביל אל המנוחה, גם מחזקת את המערכת החיסונית שלנו. אין צורך לנו אנו להפוך ספורטאים של ביצועים גבוהים כדי לחוש את היתרונות של פעילות גופנית. בעוצמה נמוכה כמו הליכה או טיולי אפניים תרגילים לספק תחושת רווחה כי הגוף שלנו תודה. אזהרה – הייתי רוצה לכלול קצרה הערה reference אל זה קרה בן-דוד שלי כאן. זה קורה כי תרגיל מומלץ כדי להרפות את הגוף והנפש, כך הוא הצטרף מיד חדר כושר אשר אהבתי לעשות, אבל הבעיה היתה כדי לקבל שם היה לחצות את העיר, כך כאשר אני הולך בדרך העברה על-ידי מכוניות צפוף שדרות, עלה לרמה שלו מתח ולחץ estres…resultaba כוללניים. הנקודה היא: אם אתה גר מתח עמוק במשך היום ליוגה מרגיעה או פילאטיס מחלקה לגרום לך יותר להדגיש, מה עושה במקרה? עדיף לחפש חלופות, נכון? אולי היתה תרגיל ליד dea עבודות שלנו או הבית שלנו אפילו או בבית שלנו. 3 לטפל בעצמך. האם אתה עיסוי שיאצו? סוג זה של העיסוי, ארומתרפיה, רפלקסולוגיה הם מסייעים להפחית מתח, להגביר את האנרגיה שלנו. Lavandaa ושמנים ארומטיים ורדים להירגע; רוזמרין ולאחר גרניון נוגדי דיכאון. 4 להפריש 20 דקות עבורך. מבלים לפחות עשרים דקות כל יום כדי להירגע. מה באלה עשרים דקות תלוי בסוג הפעילות מבוצעת במהלך היום. אם המשימה שלך הוא פיזי, הוא מכן להירגע אתה קורא ספר, האזנה למוסיקה או לשכב, מדיטציה. אך אם בפעילות העיקרית הוא סוג רוחני במשך היום, כדי להרגע יותר יהיה במרחק הליכה ברגל או השקיה בגינה, ועוד. כהמלצה הסופי, כאשר יש מתח, טוב מתון שלנו צריכת קפאין, אלכוהול, שוקולד, קולה ומשקאות. קפאין מגביר את התסמינים של מתח, לספוג מסוימים מזינים חיוניים עבור תפקודם התקין של הגוף שלנו. a.