חמש דרכים ללמוד

מה שמייחד אותנו על פי כל יצורים אחרים של הטבע הוא היכולת של המוח ללמוד באופן מודע גם אינסטינקטיבי כחיות. זה פרטי העיבוד של התכונה כדי ללמוד, לתת לנו יתרון עצום של בניין על החוויה ולשנות את elementosa של הידע, כדי ליצור רעיונות חדשים העוברים על-ידי צירוף להצלחה של כל הפאזל הפרט. אלה 5 דרכים ללמוד הן מעשיות וקלות לפתח 1. למד אודות דברים שלא מעניינים אותך, אם אתה רוצה ללמוד דברים שאינם נמצאים בהרמוניה עם מיומנויות או טעמים, שלך יהיה חוויה אשר רחוק מלהיות ילמדו רק לבלבל אותך יותר. כאשר אתם לומדים על נושא שאתה אוהב, לא יהיה לך קושי גדול, ידע לבוא באופן טבעי במוח שלך. 2 נושא בעת ובעונה אחת, ללמוד נושא מסוים בכל פעם מאפשר למקד את כל תשומת הלב שלך לעמוד מחדש את הידע. אם אתה צריך ללמוד כמה בעיות לעשות זאת אם הם בעלי אופי שונה, כגון חשבונאות כבר פרסום, אחרת הוא ניתן לערבב נושאים דומים אם אתה לומד אותם באותו זמן.

באפשרותך לעשות זאת בכל מקום כנף temaa שוב, בימים שונים, מעולם לא בעת ובעונה אחת. 3. ללמוד מה יש כבר למדתי, למד, למד, למד, ומאוחר יותר למד (גרמנית טכניים), פעמים רבות יש צורך עד הרעיון ברור ואתה תרגול שאושרה מה הם למדו מספק את המיומנות צורך להיות מומחה. 4 החל מה הם למדו, מוסווה בעיות והזדמנויות חייב לדעת כיצד לגלות אותם, אם אתה רוצה לנצח בתחרות לא מתרגלים הקודם יום התחרות, הוא כל יום, חודש ושנה, כדי להשיג היכולת ולהקטין את הזמן מבלי להתפשר על איכות. 5 יש כיף לעשות כך, אם אתה נהנה המחקר יהיה יותר אפשרויות של למידה, תמיד תמצא את הזמן לעשות דברים אנחנו נהנים, למידה לעשות כיף. ילדים תמיד לשחק, להשתעשע, ליהנות, ליהנות, הם בלתי נלאה, לחקות את דרכו של פעולה זו, זכור כאשר ילד וממיר את עצמך כמו משוגעים, לימוד משחק ברצינות שבה ומדגישה את הידע, יש לך את הדינמיקה של טכניקת החזרה על-ידי 21 ימים או פעמים עד של להפוך להרגל החיובי. כדי ללמוד עוד, רעיונות אקזקיוטיב ישנם נושאים רבים כדי ללמוד.

הלוואי שאתה אוהב והוא שלום בשפע Salop ראמון מקטע של ריבית גבוהה כדי Salop ראמון בוגרת תקשורת, יועץ, מאמן, מרצה, יועץ שיפור מערכות, אימון רציף עבור מנהלים, יזמים האמצעי וקטנים. משתתפת פרסומים עסקיים, עיתונים, רדיו, טלוויזיה, עם נושאי עניין מנהלים ויזמים. הוא מנהל ideasejecutivas. com, עורך Ideasejecutivasa אלקטרונית ידיעון, עם ייעוץ חודשי עבור ההנהלה, גם השיטה: פעילות בכיתה כדי Pentalogo של רעיית צאן, אשר יש קורס אינטראקטיבי, 100% אינטרנט, גירסאות קומפקטי, פרמיה, גם לימד בקורסים כולל את התוכנית Fragmental "מוטיבציה". מחבר מספר עלונים, ספרים, קורסים וכנסים המשווקים בהצלחה באמצעות האינטרנט, חברות, אולמות במקסיקו.