התנגדות לאינסולין, סוכרת

כדי להבין את ההתנגדות של אינסולין, מסייעת להבין קצת אודות אופן הפעולה של אינסולין, את פעולתו בגוף. אינסולין הוא הורמון חיוני שהוקמה ב הלבלב, בה מעורב חילוף חומרים של סוכרים בגוף. ללא מידע זה, אנו לא להמיר את האוכל שאנחנו אוכלים לתוך אנרגיה שימושית. כאשר אנחנו אוכלים משהו, הרבה אוכל digested מומר גלוקוז, מקור האנרגיה העיקרי של הגוף. הלבלב ואז מגיב על רמות הסוכר בדם הולכות וגדלות להפריש אינסולין בזרם הדם. רוב התאים בגוף שלך להכיל קולטני אינסולין כדי לסייע לקשור את האינסולין לתא. לאחר האינסולין מאגדת התא, אתרים אחרים של קולטן, המאפשרת גלוקוז שניתן לשלב את התא ולספק אנרגיה של חיים מופעלות.

אינסולין ממלא תפקידים חיוניים לגוף אחרים כפי לאחסן מזון עודף, מגנזיום, נתרן שמירה וניהול הורמונים אחרים בגוף כולל הורמוני גדילה, גם טסטוסטרון, פרוגסטרון. אינסולין אחראי גם הפסקת הכבד לשחרר שומן, דלק חילוף החומרים פוטנציאליים, בדם אחרי הארוחה. תנגודת אינסולין מתרחש כאשר למרות הגוף מייצר כמויות מספיקות של אינסולין, התאים בגוף כמימים להשפעות שלו. כאשר זה קורה, הגוף דורש יותר מהכמות הרגילה של אינסולין השפעה ובצע כתוצאה מכך, הלבלב יותר אינסולין. הלבלב להמשיך עם דרישות גבוהות של אינסולין, ורמות הסוכר בדם להישאר רגילה, עם זאת, רמה מוגברת של אינסולין ייתכן אחרים השפעות בריאותיות שליליות כגון משקל לקבל, לחץ דם גבוה, אוסטאופורוזיס, מחלת, כבד שומני והתנאים הקשורים הורמון כגון תסמונת השחלות polycystic (PCOS). אם הלבלב אין אפשרות להמשיך עם הדרישות של האינסולין, סוכרת ocurrit להקליד השני. תנגודת אינסולין אבחנה דיפרנציאלית של תנגודת אינסולין אינה מבוססת רק על רמות האינסולין, אך כולל היסטוריה רפואית זהיר, בדיקה פיזית.

הרופא שלך יהיה ברצונך לבדוק את לחץ הדם, למדוד את השומן של הגוף או בטן מלאה, מקבלים בדיקות מסוימות עבור מדידה גלוקוז, כולסטרול, משרשרת פחמנים ולאחר צום רמות האינסולין. מה גורם תנגודת אינסולין? ישנם מספר האפשר גורם של אינסולין, הוא מצב נוטה להיות גורם גנטי חזק ומפעיל ולכן לעיתים קרובות במשפחות. סיבות אחרות של אינסולין התנגדות לאינסולין התנגדות גורמים כוללים: ** מתח ** השמנת יתר ** המטבולית ** הריון ** הזיהום או המחלה ** להשתמש סטרואיד ** לוואי של תרופות מסוימות עזרה עבור תנגודת אינסולין עם טיפול קונבנציונלי הטיפול הראשוני עבור אינסולין היא תרגיל, במשקל ושינויים באורח. צמצום פחמימות הדיאטה, האפשרות של פחמימות, גלוקוז אינדקס נמוכה glycemico ב הזמן, הוא הצעד הראשון בניהול של תנגודת לאינסולין. פחמימות עם אינדקס glycemico נמוכה הם יקלטו בקצב איטי יותר, כך הגלוקוזה משתחרר לאט, לצמצם את הצורך רמה מוגברת של אינסולין. בנוסף, אובדן משקל-תרגיל, משפר את רמת הרגישות של תאים אינסולין להגדיל קצב גלוקוז אילו נספג לתוך תאי הגוף. תרופות כגון מטפורמין (Glucophage) ו- thiazolidinediones, כגון Avandia ומעשים הנפוצות בטיפול מסוג II סוכרת לעתים מומלצות תנגודת אינסולין תוך הגברת הרגישות של התאים לאינסולין. רבים של תרופות אלה מהם אפקטיבית, לעיתים קרובות יש להם תופעות לוואי לא רצויות כגון רעילות העיכול, בעיות כבד. תרופות טבעיות יש הרבה עדויות להציע כי השימוש. עם אורח חיים נכון, ושינויים תוספי תזונה לצמצם או למנוע את הצורך התרופות של מרשם, יוכלו גם לסייע למניעת נזק רקמות ואיברים המשויכים על רמות הסוכר בדם לא מבוקרת. צמחי מרפא כגון Gymnema sylvestre, Galega officinalis אוכמניות הן חלק מהצמחים אשר הוכיחו כדי להיות מוצלח בעוד כרום picolinate יש המוצגים כדי לשפר את היעילות של אינסולין. עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. אני בטוח כי אדם מושכלות שעשויות להיות אדם מאושר ובריא יותר.