"המסתורין הקונה"

קניות המסתורין – הביקורת של אנשי שירות לקוחות. המבוצעת על ידי מומחים, מתנהג כמו לקוחות רגילים. 1. הערכת ברמה הנוכחית של השירות – "לחתוך אפס" הצעד החשוב הראשון הפיתוח של "הקונה המסתורין" התוכנית – הגדרת מטרות ויעדים של הפרויקט. נקבע כי ייבחנו וכיצד ייעשה שימוש במידע. אולי מטרת התוכנית תהיה הערכה של טכניקות מכירה, בשימוש על ידי צוות או חברי יישום תקני השירות. זו הפעם הראשונה לבצע את המחקר, לראות את התנהגות "טובה" או "רע". יחסית, לחץ ידיים עם עובד הלקוח, שאל אם בנימוס להמתין לזיהוי צרכים האוריינות של הלקוח, הכנת מצגות של סחורות, המיומנות של העסקה.

2. הערכה של יישום בפועל של תקני שירות, חברות הפועלות, מכירות טכניקות הערכה של הידע על מוצר, ערבויות, תפעול, כלומר, כל מה שקשור המידע מועבר ללקוחות. כמה טוב הם מייצגים את היתרון התחרותי של החברה, או מוצרים בודדים או שירותים. הערכה מטמון מתקיים פעמיים בחודש, מעקב אחר הדינמיקה של השינוי ברמת השירות. כל זה בא לידי ביטוי "הקונה המסתורי" השאלון.

ההערכה היא הציגה מוטיבציה – פרס להערכה חיובית ניכוי שכר עבור אי קיום דרישות בעבודתם. 3. הגדרה של אזורי הגידול של הצוות בהערכת היתרונות טעויות של עובדיך להיות משופרת על מנת להגביר את הצמיחה האישית המכירות. איך לכוון את מאמציהם למאמצי צוות הבעיות הדחופות ביותר, וחשוב יותר, איך במהירות וביעילות לפתור אותן לידי ביטוי הרשומות להעריך דירוג צוות של מנהלים שנערך עובדים «M-Group», את הנוהג של מכירת מיומנויות מוכן לבקר – יש מידע על המיקום התחרותי של החברה בטווח שוק הסחורות. 4. לפתח ולקיים אימונים, לעבוד עם החולשות שזוהו החינוך מהפרקטיקה של "היכולת למכור בהצלחה" – 6 שלבים לעבור המוכר כל לשכנע את הלקוח: 1. יצירת קשר 2. דרג הקונה (להגדיר זה צריך) 3. תוכיח 4 שווה שלך. לעורר רצון 5. התגברות על מכשולים 6. סיכום של הנוסחה עסקת המכירה מוצלח: אמון אפקט כבוד = = = היכולת לשלוט שיתוף פעולה יותר עם הלקוח כל win-win הזדמנויות