אופנה לאמא

אופנה אמא על ידי. קלאודיה Arellano זכות קשה? בשלב זה, אף-על-פי אנחנו מאוד שמחים, כשזה מגיע קרוב יותר ה-Cabinet לא יודע כי לעשות, אין לנו הבגדים שלנו, כדי להפוך את ענייני גרוע השש של אמא שלך להתחיל לתת לך פריטים שהיו להם לפני שנה עם organdie, דובונים בעוגה בצבעים, נטען עם קופים, רקומים, בקיצור, תחפושת מושלמת של יתד של התינוק אבל aesperate! זו אינה מסתיימת כאשר הוא נולד התינוק, תראה דיילות קבלת מתנות שקיות ענק צבע העוגה עם בובות bordadosa שלום! איפה הזוהר? כן, אני יודע, כבר עוברים בשלב זה, אתה מתעורר אחד ירדו החודש יום אודות השלישי או הרביעי של ההריון, כאשר אתה חושב שעברו את הגרוע ביותר, בחילה, ההפתעה, תוכלו למצוא אותו ללכת לקניות עכשיו אינו luj הוא הכרח, כי יש לך דבר מה נשאר לך. לפני כמה שבועות, הבעיה נפתרה להשאיר את לחצן פתח של ג'ינס שלך, אבל אלה הגולן, כבר ציור עולים לא מעבר את ירכיך שקט לך להיכנס לפאניקה, לפני שעזב החנות נא לקחת בחשבון את ההמלצות הבאות. א. בחירת בגדים רפויים, ואמר שאינו מתכוון לקנות בגדים 5 גודל גדול יותר מאשר שלך, אתה צריך להשאיר מקום עבור הבטן ממשיכה לגדול, אבל לך לדאוג שלא יהיה רפוי מדי עבור הכתפיים, חייב להיראות החווה רופף, בכל פעם ייחודי בחיים שלך, עליך להשאיר הבטן שלך כדי לסמן.

נא לא לקנות בגדים aniñada, עם קופים דברים, זכור כי אתה אישה למבוגרים, עם תינוק בפנים, אבל למבוגרים, כבר אתה ולהלביש את התינוק עם סוג זה של בגדים, בין אם זה לראות אותך במכרז, לא צריך להתלבש שום דבר. רוך נובע העיניים המכנסיים בשימוש עבור בהריון, אם אתה רק מכנסיים גדולות ללא-הריון, את התחת שלך ייראה מוזר מאוד. אלה תוכננו במיוחד כדי לסמן טוא הספרה הנוכחית. חולצות עם צוואר V, תלוי בצד מראה הבטן היטב, כי הם מתאימים את גודל הכתפיים, הצוואר גורם לך להיראות פחות פניו נפוחות והצל שלך Barriga, מחפש חמוד עיצובים ללכת למשרד. בדים מומלצים צריך להיות טרי, רצוי מסיבים טבעיים כמו כותנה, למרות במזג אוויר קר, התינוק לחמם אותך, אבל אם אתה צריך לכסות את עצמך אתה בוחר הצלב-מעילים, אשר הם סוג המצורף gabardine מצוינים:. א. לשמור את הרגליים טריים ככל האפשר, אם זה קיץ שנוחות עקב סנדלים נמוכה או שטוח עם העקב לא אידיאליים, אם קר מזג אוויר לבחור לנעול נעליים נוחות, מגפיים לא מומלץ העור רך בשלב זה, זכור שאת הרגליים להתנפח. לגבי סיכת בטחון גם להיות מיוחדת עבור המדינה שלך, לקנות רק הלבשה תחתונה במידות גדולות יותר יהיה שהם אולי אתה גם בחזית אבל שפע בחזרה בו הרבה מקום.

כמו הפרידה breadwinner הטבעות לבחור כותנה חזיות, רצועות רחבות. א. כפי שתראה הוא לא אז קשה בגדים יפים פונטה שגורם לך להרגיש סקסית ונוחים, כי אולי הבטן שלך לעולם למצב כל כך גדול, אבל אני מבטיח כי אי פעם עיניך נעליים adisfruta כל כך הרבה ההריון שלך! מנהל מערכת של אלקטרוניקה מגזין Vanitips. Vanitips. ES