San José: האביר על שתיקה, הגיבור של פרודנס

. זו הפעם החמישית, השמש העזה שזוהר בשמיים של נצרת, מרגיש חום מייבשת את העור, הצפת את זה עם זיעה. ה"נגרייה שעבדו עם ראש כי יש צורך למלא את העבודה שהופקדו על ידי הקליינטורה רחב ותובעני: עגלות רעוע, זה חייב להיות ajustár אתה שלדת; גלגלים שלבשו את מסע אינסופי דרך המדבר אשר, למעשה, בטח יורכבו; מושבים עבור בית הכנסת שבו ילדי האל ייפגשו בשבת; ריהוט הנישואים הקרבים מומשו; כלים ועד ישבנים כי הם אנשים מועבר ומטענים. אולי המשפחה הבא להתיישב היא שלך. לעומת זאת, קבוצת עזריאלי בהחלט מבין את הסיפור. José עשה התחייבות להתחתן עם אישה צעירה בשם María, מהרגע הזה זה formalizes האיחוד, השניים נחשבים בני זוג למרות שהם טרם לקבל פרטיות. ובכל זאת הם לא חיים יחד, אבל José למד מאת María עצמו כי היא בהריון. לענייננו, אביחי מנדלבליט הוא הכתובת בשבילך. מצבו של האדם העבודה הקשה.

הוא אומר את זה זאת אולי; זה לא מקובל ויש לו ולפעול בהתאם. מרחוק השמש של נצרת מתחיל להפסיד את הקרב היומי שלו עם החושך של הלילה, הלב שלו כמעט מאבד את הסכסוך עם ספק. עם זאת, להיות אדם פשוט מונע להוקיע אותו. אם דיווחו שזה יכול לבטל על המחויבות ועל María, אשת חלומותיו, הפרח היפה של נצרת אשר חלם מגיל מוקדם שלו, היא להיות מתכחשת לכל אדם, אפילו על ידי משפחתו. אתה יכול אפילו להיות קנס חזק, אשר, במקרים הגרועים ביותר, מוות נוראי בסקילה. José מרגיש כאב ועצב. הגרון שלך מרגיש המדוכאים על ידי קשר כי לא אפשרה לו לדבר או לאכול בשעות האחרונות.

מה היה אני עשיתי בסדר? מה הייתה נכשלת אלוהים וגברים מגיע לי עונש כזה? סוף סוף הוא מחליט לא להוקיע María ומגיע למסקנה כי הדבר הטוב ביותר עבור השניים היא לתת לו בסתר. אלה מחשבות אפלות היא נאנקה הנגר בעת ביקור מלאך האל מבקר אותו לחשוף אמת מרגיע: "אל תפחד לקבל María על ידי נשים כי היחיד בה היא של רוח הקודש." הביאו בן, וקראת את שמו ישוע, כי הוא יושיע את עמו מחטאיהם. "כאשר José אדם מחודשת. הוא עשה כמו המלאך ציווה אותו והתקבלו María כרעיה אלא לא נגע בה כאישה עד היא ילדה את בנה, אשר ישוע קרא. אנו יודעים מעט José. כמה נתונים ביוגרפיים מופיעים הבשורות של Matthew, Lucas ומסבירה כי הוא צאצא של David, מי עובד כנגר. כאשר הרשויות הורה מפקד אוכלוסין, הוא ומשפחתו צריך לעבור מנצרת בית לחם, כי זה היה העיר צריכים לרשום על היותך הבית ואת צאצאי David. כמו בעלה José מלא נענו כל תפקידם; כמו אביו מילא כל אחד האחריות כפי הבשורה של Lucas. מספר את זה: ", הילד גדל והפך מילוי חזק" . גרייס.. "." השמש כבר נשען על המזרח, השירה של התרנגולים מכריזה על בואו של יום חדש בנצרת. José מתחילה לעבוד מוקדם כי יש הרבה עגלות גלגלים אשר הותירו עקבות דרך קילומטרים ארוכים עד הבעלים שלהם באים לסדנת שלו לתקן אותם. הזמן שלוקח את הכלים נראית המיטה קטן שבו בנה נהנה החלום המתוק שלו. תראה זה וחיוכים. יש מחשבה: "שקרים בני השמש, אור יום. וביום שבו אתה תציל העולם "Alejandro Rutto Martínez הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano שהרצה גם מכמה אוניברסיטאות. הוא מחברם של ארבעה ספרים על אתיקה ומנהיגות, מכילה שלוש אנתולוגיות על ידי מחברים קולומביאני. פנה את cel. 300 8055526 או בדוא ל. לקרוא את כתביו, דף שבו תוכלו למצוא כתבים, דברי הימים וחלקי היפה של הספרות קולומביאני.