תה רוצה לרזות בקלות? נסה את הבלון קיבה

השמנת יתר היא בעיה כרונית בארצות הברית. UU. מאז שליש מהאוכלוסייה הבוגרת סובל ממשקל יתר. השמנת יתר מפחיתה את איכות החיים, הוא הגורם העיקרי סיבוכים נוספים לבריאות. רוב הזמן מנסה נואשות לרזות מבלי למצוא כל תוצאה. לפעמים אתה מקבל להשתמש בשיטות מסוכן, כגון דיאטות, גלולות אפילו את המעטפה ופעילות גופנית, כי לעתים קרובות יכול להזיק יותר מאשר הכסף. בנוסף לכך, יש אנשים כמו אלה הסובלים סוכרת, דלקת מפרקים, דום נשימה בשינה לא יכול להיות תוכניות נפוצות כדי לרדת במשקל. אם אתה אחד מקטגוריות אלה איבדו את התקוות, הניתוח השמנת יתר עשוי להיות אפשרות טובה עבור הרזיה.

איך ההליך בלון קיבה? בלון סיליקון רך, מתנפחים מוכנס לתוך הקיבה דרך הפה כדי להפחית את כמות המזון שניתן בבטן. המיקום של הכדור נעשית באמצעות אנדוסקופי, יש לאכלס מדריך כדור בבטן מלאה של תמיסת מלח. עקב שתופסים הבלון intragastric בבטן, המטופל מרגיש מלא נמוך צריכת המזון. התוצאה היא נמוך יותר צריכת הקלוריות ושימוש יותר השומן המצטבר. הבלון קיבה יכול להיות בתוך הקיבה עד תקופה של שישה חודשים. בעקבות דיאטה בריאה, אורח חיים הכולל פעילות גופנית, הבלון קיבה יכול להיות בת ברית הגדול כדי להשיג תוצאות יוצא דופן.

בנוסף, הרופא ינטר ולהדריך את התוצאות כדי להגדיל את הסיכויים שלך להצלחה. ישנם כל היתרונות האחרים? בלון קיבה ניתוח עשוי לעזור כדי לשלוט מסוכרת מסוג II. השינויים ההורמונליים המתרחשים כתוצאה התאמת קיבה, לעורר את הפרשת אינסולין בלבלב ולהפחית את חוסר סובלנות של התאים לאינסולין. משמעות הדבר היא כי אחד קטן יותר כמות הסוכר נכנס לזרם הדם, סוכר זמין במהירות רבה יותר בשימוש על ידי תאים כדי להשיג דרישות האנרגיה היומית. הבלון קיבה הוא הליך החלמה מהירה ובטוחה מאז המטופל יכול לעזוב את בית החולים, שתיים או שלוש השעות לאחר הניתוח. לעיתים רחוקות יכול בלון דליפה או לשבור, אבל כאמצעי זהירות, זה הוא מרופד עם כתם (מתילן כחול) ניתן לראות את הפינוי של שתן. אם הבלון השטחת קצה לך אפשר להסיר בקלות מהגוף באותו אופן שבו הוא הוצג. בנוסף, הכדור יכול לעבור דרך המעי, להיות מגורש עם צואה ללא גרימת הנזק לפחות. לפעמים הנוכחות של הכדור לגרום בחילות והקאות בתחילת הטיפול אבל התופעות הללו מטופלות בקלות עם תרופות, בקרוב הגוף מכוונן את השינויים. אם אתם אלה ומפוכחת שאתה ניסית הכל כדי לרזות, זוהי ההזדמנות שלך. לגלות בעצמך, לחוש ולראות את התוצאות שחשקת כל-כך הרבה. אתה תהיה מופתע מה שאת יכולה לבצע עם העזרה של בלון intragastric.