שימוש באינטרנט עבור עסקים

מי המנהיגים לא רוצים לדעת מה אנשים חושבים של לקוחות העסק שלו? מי בחוץ אין קונים ציד להביע את דעתם על השירותים / מוצרים שנרכשו אינו מוכר רגיל מאחורי הדלפק, והבוס שלו? איזו סוחרים אל דאגה: איך להיות קרוב יותר ללקוחות, ואיך למצוא את מה שהם רוצים? כיצד לעזור המשווק לקבוע מה השם של המוצר החדש יהיה קרוב יותר אל "העם"? ניתן לטעון כי כל חברות חברובסק מודאג פחות או יותר על בעיה זו. אלה חברות אשר הלקוחות אינו גדול, ניתן לקבל מידע באמצעות תקשורת ישירה. ומה לגבי אותם לקוחות שיש להם מאות או אלפי? עם התפתחות האינטרנט – אומר דמיטרי Kulikov, מנהל פורטל MoiGorod.ru – הזדמנות תקשורת ישירה עם הלקוחות שלהם באו חברות בינוניות וגדולות. יתר על כן, אין זה אפשרי רק, הוא גם מאוד נוח, כל משתתף יושב תקשורת השולחן האהוב עליו באווירה רגועה. כדי המרואיין אינו לחיצה על כל גורם הזמן, או יושב ליד המרפק, עם שאלון זהה, לקוח אחר … תקשורת מקוונת יכולה להיות הרבה יותר גמישה – בנוסף לבחור בין אפשרויות התגובה, לקוחות יכולים לכתוב הערות והצעות שרירותי. יתר על כן, נתוני השאלונים מולאו בו זמנית במסד נתונים אלקטרונית, מוכן לטיפול אנליטי, אשר מפחית לאפס כמות מסוימת של טעות אנוש בהעברת מידע מן העיתון אל המחשב.

במילים אחרות זה האינטרנט הפך כלי מצוין למחקר השיווק הקלאסי. ארגון תקשורת כאלה אלא פשוטה. אנחנו מקום הודעה על הכנס הקרוב עם מנהל העליונה ספציפי, להגדיר את הנושא, ותוך שבוע וחצי לקחת לשאלות והערות מהקהל. לאחר תקופה זו, הוא מסודרים על הקו במשך 2-3 שעות, כאשר פורסם תגובות והערות על שאלות והצעות קודם לכן, כמו גם תקשורת מתרחשת בזמן אמת. כנס ארכיון משומרים נשאר זמין כל הזמן. צורה זו של התקשורת הפכה די פופולרי. מאז במספר כנסים הקוראים עם MTS, ישר, וו '. ז'ירינובסקי היה קרוב 2,000 אנשים. בנוסף לתקשורת עם מנהלים בכירים, MoiGorod.ru מארגן בפורומים עם אישים פוליטיקאים, ניהול יצירתי. אנו בכנס שנערך עם ראש עיריית אלכסנדר סוקולוב הוועדה המחוזית של בני הנוער, ונתונים סטטיסטיים. היו רדיו וטלוויזיה אישים, נציגי האופנה והבידור, מוזיקאים, כולל כוכבים בעולם In-Grid. אחד מוסקבה ראש חברובסק יועץ שיווק הייצוג הרוסי של "טראוט ושות' 'אלכס Sukhenko. תקשורת בפורמט זה עושה את זה עצמאית מן הצדדים, כך נראה, את הגורמים הבסיסיים: מיקום, זמן המרחק. כאן ראוי לציין, וזה סוג של תקשורת כמו על שורת התייעצויות. זהו פתרון של בעיות ספציפיות, שמחליטים לא מנהיגים, אך מומחים ספציפיים. האתר בפורום יש קטע שבו מבקרים יכול לייעץ על שדות צר למדי של המסחר באינטרנט בעיות טכניות עם הטלפון הנייד. הזדמנות זו יכולה לנצל את נציגי ועסקים אחרים. זה נהדר הזדמנות PR: אתה לעזור לוח לקוחות, אבל כאשר יש צורך להתייעץ עם מומחה ישירות, הם בהחלט ילך לך. כנסים, התייעצויות וסקרים – אינם הצורה היחידה תקשורת לעסקים ולצרכנים. ברור כי האינטרנט הוא סוג של מסנן לקהל: אנשים המחוברים אליו, עם רמה מסוימת של עושר ואינטלקט.

במלים אחרות, הרשת יכולה להגיע לעשרות אלפי חכם אנשים. וגם על ידי מתן תמריץ טוב, אתה יכול להשתמש השכליים שלהם, כביכול כדי להתחבר הנפש העולמי. בשנים האחרונות, גדל מספר התחרויות הסיסמה הטובה ביותר, שם, לוגו. בשלב מסוים, "Baltika" הולך לשוק המקומי, שנערך על תחרות MoiGorod.ru שם את הטוב ביותר עבור בירה מקומי. הפעולה האחרונה – את הסיסמה למשקה ". ארגו" לדעתו של מנהל החברה של אנה Shimanchuk, הם קיבלו את התוצאות, אשר פשוט לא ציפיתי: זה היה במעמד טוב מאוד, שחלקם נשלחו כמה עשרות גרסאות של הסיסמה. במיוחד אנשים יצירתיים שלחו, וגרפיקה. מופתע ומרוצה עם הגיל שלהם הרכב: כמה סופרים כבר במשך 30 או 40 שנה. אלו תוצאות החברה היה מרוצה מאוד. אבל לעת עתה, המשתמשים לנתח את הגיליון האחרון של "כיף יקר חברובסק" ולכתוב את ההערות שלך על זה. תכונות אינטראקטיביות מאפשרים לך אפילו לאסוף קבוצה של משתתפי כמה אירועים ומבצעים. מאז הארגון של האליפות על אופני הרים, שמקבלים פניות מכל מי שרוצה להשתתף, ערכנו דרך האינטרנט. מיוחד שכבה שנכבשו על ידי משחקים אינטראקטיביים, חידונים, שיש לו אופי של קידום. אבל זה עוד תחום וזה emka מאוד, ומעבר שלנו עבור לקוחות משוב עסקים באמצעות Internet.Poetomu כמו סיכום אני רק יכול לומר: משאבים לצד פיתוח עסקי, אתה רק צריך להשתמש בהם. אז להשתמש בו כדי היתרון שלהם!