קונפליקטים וסכסוכים עם השותף לשעבר שלך עלול לגרום נזק

פעמים רבות כאשר תמקם את תהליך הפרידה או הגירושין של זוג, בני זוג הם כל כך ופגמיו מאת שלהם מריבות, קרבות זה לא מפסיקים לחשוב על ההשפעות כי אולי יש את זה המשך הסכסוך ילדיהם. ישנם אזורים שונים שבו החיים ועל האופי של הילד יכולים להיות מושפעים, שהופך אותו ברור יותר. לאחרונה מצאתי אצל גולן טלקום אוזן קשבת . ברגע שהם מגיעים לבגרות. אכן, בילדות, זה אפשרי להזהיר אותם מופנמות יותר, במקרים רבים, אפילו התנהגות אנטיסוציאלית. בנוסף, זה בדרך כלל מתרחשת ירידה בביצועים שלהם בבית הספר. קרבות, קטטות לאחר הפרידה או הגירושין למרות כאשר מתעורר הזוג האפשרות של קרע נראה כמו הדרך האידיאלית כדי לשבור את הבסיס עם המצב של משבר מתמשך זה יש כבר להתעמק עמוק הסביבה המשפחתית; לעיתים סכסוכים המשיך ברגע שזה יקרה.

אכן, רגיל גורם על תחייתו בדיונים, מהרגע שבו בני הזוג מחליט לבחור נתיב של פרידה או גירושין. יש בעיות רבות שעלולות להוביל אותו: שתף את הסחורה, את המשמורת על הילדים, הפנסיה לתת פיצוי אפשרי לטובת אחד הזוג או העברה אפשרית לעיר אחרת על ידי אחד, בין היתר. וגורם מגדילות מריבות, מריבות, המתקיימים לעיתים קרובות עם ילדים, עליהם לחץ רגשי עצום. אם הם קטנים מאוד, כנראה לא יכול להבין למה אמא ואבא מתווכחים ככה. אם הם בוגרים, יכול להיות שהם autoasumir מידה מסוימת של אשמה העלתה. יהיו שם פוטנציאל אדיר טראומה המתרחשת בשלב זה ללוות אותם במהלך חייהם, המשפיעים על אישיותו ואת קשרי גומלין ידידותי או רגשית אשר עלולים להתפתח בעתיד. במקרים רבים, את הילדים שלהם על הבמה למבוגרים להניח מודלים של הסכסוך אשר הזהיר בתקופת ילדותו בבית הוריו.

זה הכרחי להימנע ממנה. למרות שזה נשמע מסובך בהתחשב במצב טראומתי בשבילך בטווח הארוך זה ניתן יהיה להבחין את היתרונות של המאמץ. הפנים קרע מתורבת, יהיה מועיל לכולם, תבטיח כי הקטנים שלך יכול לגדול ולהיות מבוגרים בריאים ומאושרים. Begoña אגן Alcaine.