ציפורים בכלובים

אנשים רבים, עם סיבה או ללא סיבה, הרבה או מעט, בקבוצות או באופן אינדיבידואלי, ציפורי אהבה. עבור חלק, זה פולחן מוזר כאשר זה מגיע לקצה גבול זה נראה כמעט קנאות על ידי ציפורים. אבל האמת היא זה, אשר נראה מעריצים מעטים, גם אם הם קיימים כדי להפתיע רבים. המקרה הוא זה הציפורים להתעורר הערצה מיוחדת. הערצה עבור הציפורים זה קצת מוזר כי זה לא אהבה. אני אומר שזו לא אהבה כי הם מקבלים את הציפורים כדי להתאים אותם ולשים אותם בתוך כלובים לציפורים.

אני אומר שהיא לא אהבה אלא משיכה מוזרה כי זה בטוח כי הציפורים הן לא במקום הכי טוב כאשר הם ממוקמים בתוך כלוב לציפורים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מיכאל גולן. העובדה היא כי רבים מאלה שטוענים שהם אוהבים את הציפורים מכניסים אותם כלובי ציפורים, אני לא מבין זה סוג של אהבה. . זה בטח בעיה קשה להבין למה לא אהבה נעול בתוך כלובים לציפורים… אני כנראה טועה, להכניס את הציפורים כלוב ציפורים לא כל כך נורא אחרי הכל עבורם, כי אולי הם יכולים למצוא טוב במקומות האלה. לעניות דעתי אסף אזולאי יכול לקבוע . אבל משהו בתוכי אומר לי זה את זה אהבה עבור הציפורים שהם מרגישים אותם אנשים לשים אותם בתוך כלוב ציפורים הוא לא אוהב, אפילו אם אתה מפקפק שיש לי את הסיבה.

נראה את התיק של כלוב ציפורים, כלוב ציפורים מזווית אחרת. בוא נדבר קצת זה קורה כאשר אדם מגביל, לא אתן לך להיות כפי שהוא. אז בואו נראה מה קורה כאשר אנו מוצאים את עצמנו במערכת יחסים רכושנית. במערכת יחסים רכושני שמנו אותו ברים שמנו ציפורים עם ציפורים בכלובים השני. כאשר אנחנו במערכת יחסים גם כן, אדם אחד או שניים לא יכול לעשות מה שרצו באופן טבעי לעשות, לא יכול. יש לי חברים או לצאת מפני האחר מנסה לקשור את זה. כתוצאה מכך, האדם הוא כלוא בכלוב דומה כלוב ציפורים תרגיש עצובה ומתוסכלת. אתה לא חושב שאתה יכול להעביר אותו הדבר עם הציפורים שנמצאים בתוך כלובים? רבים עשויים לחשוב כי לעשות. לא, כי הם נראים טוב, הם לחיות מספיק זמן, לאכול ולשיר כדי מעת לעת. האמת היא שונה מאוד להתבונן ציפור שהוא בחינם כפי שהטבע השאיר אותו ולהסתכל על ציפור בשבי נמצא כלוב ציפורים. בין ציפור חופשית וציפורים כי שבויים אתה בתוך כלובים לציפורים ניתן לראות הבדלים חשובים בין התנהגות. הציפור הראשונה, חינם פעילה לגמרי, שקשה לראות את זה. עדיין באותו היום אלא אם כן זה גשם, בעוד כלואים בכלובים עבור ציפורים ציפורים יש ברירה להיות פסיבי לחלוטין, בשקט ציפורים. מאז כלוב ציפורים, על ידי גדולים יותר כדי להפוך אותם, לוותר על מספיק מקום כדי לעוף ולעשות כל כך הרבה דברים זה להפוך את הציפורים, אלה פחות שמח ופחות פעיל, אשר נותן עצבות.