פונסקה, עם החיים ועם יד אלוהים

Eneida פונסקה אורטיז תמיד היה אדם שמח. אולי מפני שהיא למדה השיעור של אושר מתחילת חיי אביו, פונסקה מריאנו – אורטיז, נלקח לכנסייה הנוצרית, היכן הציג אותו הוא לאלוהים יקרות תכשיט של הבית שלך, התחייבו על המזבח כדי להגיב על-ידי חינוך ללא הפרעה, ערכים בסיסיים ולהקיף אותה עם אנשים כדי ללמוד לצמיתות את המושג אהבה לאחרים ושירות על חבריו. העידן הראשון של אינאיס היה משיחות אילו דיבר הזקנים של העתיד ומקרוב; ב התכנסויות ליד אח מאת פתום נמרצת בשעות אחר הצהריים היה להם ריח נעים בירי של הבית; בעיצומו של שירי הלל סונג wayuunaiki, אנגלית וספרדית; בכיתות בו הוא עמד כמו ממושמע, קשור התלמיד חובה ולהוט להתגבר, תתכונן למפגש עם היסטוריה משלו. יום אחד, כשהייתי ליד שולחן המשפחה התבקש על העתיד שלו, אמר בוש, מי זה זה להקדיש לחלוטין לעבודה במאבק נגד לכאב ולסבל של אלפי אנשים. זה אינו שומר דקה או מאמץ כדי להשיג את זה בקרב של חיי מאות שנים היה מוטל שוב על המוות. אני רוצה להיות רופא, הוא סיפר לעמו. הם החליטו לתמוך בה, זה בעתיד.

זה בא הפנטסטי והקריב לפעמים זמן לימוד באוניברסיטה: טיולי לבין האהובה הוריה ואחיה; שיעורים אשר הפגינו בהתלהבות הרוח של ימי לימוד, שיטות אשר הוקמה בתור איש מקצוע רפואי. ברגע החיים אובייקטיבית ביניים זה מעניק לך את ההזדמנות לדרוך על רגל של מולדתם ולראות ממקור ראשון את רגשותיהם של אנשים שלה. איתם שהוא יכול חשופים על ידי שונות סבל הבמה; צולל לתוך האזורים הכהים של כאב, מרגיש חזק, לפעמים חסר תקווה פעימות של גברים, נשים, ילדים, זקני העם. בתיק הרפואי שלו, תמיד היו פתרונות למחלה; שלו לב האדם שם היה תמיד אוהב והיה בדעתו מדעי תמיד תוכניות חדשות עבור אנשים אשר הבטיח לעזור. הוא עשה את זה במקום או במקום אחר. בכל שעות היממה. כאיש מקצוע וכאדם.

יום אחד הבין כי מרפאה מאובזר היטב, מיזוג בנוחות לא הספיקה להשיג את כל המטרות שלך הלך לשדה שבו הקשר שלו עם הטבע מצא את רוחה של פעיל איכות הסביבה ופילנטרופ והקדיש זמן לחקור את הפעולות המתבקשות כדי להגן על הסביבה, יותר ויותר לקויי ומדיה. היבט זה מותר לו ללמוד את הסיכונים לבריאות של האזור ועזר לה להחליט מתמחים pneumology. הפנים מיוסרת. של מי הם סבלו מ שחפת, בא אליה בחיפוש אחר הקלה וריפוי הובילו אותה להתמיד שלהם התמחות pneumology, אחרי אשר השיג רבים וניצחונות יקר מול סבלם של בני האדם. היום, פונסקה Eneida חי כל רגע מחייו בעוצמה. עמדתו גבוהה כמנהל בית החולים San José לא עשה את זה תשכח את יעודו או מקצוע. אז הוא מברר לגבי תקינות של המטופלים שלהם, מודע הטיפולים שלהם. היום חיים מעלה אתגרים חדשים, היא זוכרת את ההבטחה בלילה שבו השמיים היה מואר על ידי ירח מרהיב, האל הטוב ירו כל הכוכבים ביקום: אני רוצה לשרת את עמי כשאני כל דקה מחיי. ובכך אנדה היום כמו אתמול, על ידו של אלוהים, לפני המזבח של הקב ה, אשר בכל יום נותן כוחות חדשים כדי לשרת את הקהילה שלהם.