עיצוב אתרים 2007

– עיצוב 2007 האינטרנט לאן את המגמות מהו בראש, מה יותר פלופ? במהלך התפתחות מהירה של האינטרנט בזמנים של Web 2.0, עיצוב אינטרנט כפוף הקורס שינוי קבוע. זה היה עדיין אופנתי כדי להפוך דפי „flashige“ מונפש לפני כמה שנים שהוא „Back כדי Roots“ בינתיים שוב לעבר. דף סטטי, מובנים בבהירות הן בחזרה ווג. מצד אחד, זה הוא oversaturation של המשתמש בעמודי מונפש. לעומת זאת, הנושא של נגישות, גישה קלה כל כך הרחק ככל האפשר באתר, כמו גם שימושיות אינטואיטיבי משחקת תפקיד חשוב יותר ויותר. TechDivision סוכנות לאינטרנט מספק עיצוב אתרים Rosenheimer מאז 1997.

כתוצאה מכך אנו עוסקים גם ברציפות עם זרמים חדשים ומגמות הקשורים לעיצוב אתרים. 2007, אנו להיות ממוקם חלק מהמגמות לנו שכלל בפרוייקטים הלקוחות שלנו: Getrieben נולד ב- Web 2.0, המגמה המשויך בבלוגים היא גם באתר עיצוב מוצאים את עצמם. מראה הבלוג הוא יותר לבוא. כמה חברות גדולות יותר שנטלו כבר מגמה זו. זה ימשיך בשנה הקרובה.

נולד ב האינטראקציה בין האזורים לבן או אפור של התפרצויות שנוצר בכוונה הוא משחק תפקיד מרכזי בפריסה. יהיו יותר אומץ שילוב תמונות, גרפיקה, farbigen- ו אזורים לבנים. נולד בכך היה בעבר בעיקר, אשר הוחזקו על הרקע לבן, צבעוני הרבה יותר בשנה הבאה. צבע רקע – חלקית גם עם מרקם עדין – יהיה בתחרות עם לבן יחידה. עיצוב אינטרנט מבוסס על פני השטח של מערכת ההפעלה החדשה עתידיים מ- Redmont. הטבע יש למצוא דרך הוא משתקף – בתמונות מסך רחב נתמך על-ידי צבעים טבעיים. נולד ב תשומת לב מיוחדת תשולם להישען, דפי אינטרנט תואם תקנים, Texte חייב להיות מוכן היטב קל לקריאה. נולד ב עיצוב הטבלה הקודם מוחלף על-ידי שימוש XHTML ו CSS יותר ויותר של Layerdesign כביכול, אילו בנוסף כדי leaner מקור גמישות רבה יותר בעיצוב. הנפשות נולד ב משמשים רק עדיין באופן סלקטיבי, מאוד ייעודי. דפי הכרות בעבר בשימוש לעיתים קרובות מייצגים של go“ „no מוחלטת. TechDivision היא סוכנות אינטרנט מן השילוח מאז 1997 עבור רבים של הלקוחות שלנו. בנוסף עיצוב אתרים הסוכנות גם ליישם אכפת – יותר עם קוד פתוח CMS Typo3.