סוכנויות של הלב

הם נפגשו בסוכנות הלב… קשר גומלין זה האחרון כבר והיא תמיד אישי ולא ניתן להעברה. עם זאת, פעמים רבות משלנו אינדיבידואליזם, אנוכיות.. תלוי מה שאחרים יכול לפתור לנו מהדוחות. הפעלת האישה במאה ה-21, רקיעות, הולך לאט לאט מקבל כבר ראוי מקום ברמה סוציו-והתעסוקה, אשר – שוויון זכויות וחובות גם – מקל על התקשורת ליברליזציה לגבי האיש. היא טובה לראות כיצד גבר, אישה יכולה לקחת מעט וויסקי ביחד, מדברים tendidamente פרוייקטים ושאיפות העבודה שלהם. עם זאת, הם סיכון המגדירים את הידידות בין גבר ואישה: המין כונן כלומר נמנע הנובע בין השניים. יש גבול – כמעט בלתי מורגש – ידידות עמוקה, לנצח, אוהב את עצמו: נוכחות או היעדרות של משיכה מינית, אשר להטות את האיזון של האמת כלפי צד אחד או אחר.

נראה שקר כי בעידן הנוכחי, עם כל כך הרבה מידע כי אנו צופים כנראה בין היצורים החיים, הם הצורך הסוכנות נישואין או סוכנויות הלב המוקדש פנה אל לבבות נשים. קשר גומלין זה האחרון כבר והיא תמיד אישי ולא ניתן להעברה. עם זאת, פעמים רבות משלנו אינדיבידואליזם, אנוכיות.. תלוי מה שאחרים יכול לפתור לנו מהדוחות. אני עצוב לוודא כי העומס, מתח, עבודה – כמה ואחרים – עודף, הנוחות.. ליוצרי אותנו כך ליבנו לעשות לנו לשכוח כי עצמו "לבבות בחיים" לאהוב, נרצה, כי הם יהפכו בדידות מת לבנו, אם אנחנו לא משתמשים בהם באופן רציונלי, אנושי. פתגם סיני אומר: "רק כי הוא נצרך לא ינוהל, אך מי שאוהב da עד העצמות לאחרים".

"עינינו ילדה ירוק", צריך למצוא שלנו אשתו לעתיד, חברה… עם מי ללכת קצר או ארוך נתיב החיים שלנו בן תמותה, מחפש אושר… עבודות אמנות לתקשר, לדבר, וכד', אשר נראה נשכחו בזמן האחרון בפני כדור הארץ. הבעיה השוכן בתוך עצמנו, כי אנחנו חושבים כי יהיה מי להילחם בנו חששות כסף, כוח, תענוגות – החיים עצמם מעמידה אותנו והממוקם יד-,: דבר נוסף. אתה חושב אהבה זו לא לקנות ולא נמכר: מרגיש. אם לא, אין אהבה אמיתית. אולי אחד, לך, כולם… אנחנו האויבים הגרועים ביותר שלנו ועידוד אנו נמצאים ברשותו של לבבות המתים (על-ידי פנויות לבבות), אשר ייתן לעולם האושר אחינו בני האדם. אמד ו יה יהיה אהוב: הנה נוסחה פשוטה לקחת בחשבון, עבור השימוש הטוב ביותר האפשרי. פרוייקט שלם של חיים בר-קיימא ויפה בצורה מושלמת. בואו לחיות מחדש זה היכולת לאהוב כל אחד מאיתנו, מאז אהבה היא היכולת של אשליה לעבר אדם, משלוח הדדית, שיתוף העצב, השמחות כי החיים הכין עבורנו. אהבה, עבודה, תרבות: המקומית שלוש תואמת, מעולה, הם נותנים משמעות וידה-corta או ארוך-, אולי עם הלידה הצפויה של חסרי ערך… איכשהו, אם להיות כנה, בדידות היא לא טוב בשביל אף אחד. כאשר אלוהים יצר את האדם, הוא אמר: "שזה לא טוב כי הגבר צריך להיות לבד, אני יעשה לו לפגוש עזרה לו" (בראשית 2: 18). וזה כל כך. לא כולל זמן רב מוזכר בין חברים, יום אחד, הילדים יצטרך לעזוב בבתינו בהתאמה, אך אם…והם נסעו. הם היו מלאים אושר, וזה כבר מספיק. אני ואשתי, חצינו נראה אמש, וראינו בשתיקה שלנו, שני חדרים ריקים. זוהי תורת החיים. הילדים שלנו, הונפו מעל האוקיינוס האטלנטי, המחפשים שקט ושלווה. זה טיול כלולות לעולם לעולם לא תשכח, נטאל. אנו נוסעים לפני שנים רבות, אך ברכבת. המטוס עולה כספים רבים. הרכבת הנפלאה!, לכן, כאשר השיירה עברה המנהרה של משמרת, המשמשת לנשק לנו. נשיקות אלה היו בלתי נשכחים. ראה מבלי להיראות, טכניקה המשמשת ה"טריים שם בשנות ה-60 ו… מה הם רוצים לומר: לחזור למסע בלתי מתקבל על הדעת. ב ה נסיעות של חיינו, אם יש לנו הזדמנות לעשות זאת, אנו חייבים לעבור "מורוד לצהוב, כלומר, חיוניות ותשוקה המאוהבים צעיר למצב ' ' של מבוגרים אנשים: חיי הרגש, פעילות השני, קידום התרבות.. אה!, שכחתי (לנחש מה?)"…, ולהמשיך שלנו החיים המיני-ם הן מוגבלות, מי אומר אחרת הוא שוכב כמו קוזאק, עם מחילה על הקוזקים, אך relegated הזמן כפי שהוא עגומה עם כל בני האדם. שוב מחדש את פעולתו של קול המרחק שאני שומע אותו קלוש מאוד, כמעט מעל הכל, מי verbalizes: "האישה קפריס היא, / מדוע חי;" "/ האיש שגר, גחמה שלה / שלה הוא". לה קורוניה, 24 / 03/09 מריאנו Cabrero Bárcena הוא סופר Copyriht =