ניקוי של נרות

נרות לרחוץ לעיתים קרובות, תראה מפרש יפה עם סירת מפרש מלוכלך, אתה אומר "זה מגעיל" להיות שמח שאתה לא שם. לפעמים מרגיש שווה עבור ג'נטלמן, לדעת המפרשים של ניקוי קשה יכול להימשך שעות. יש לך אי פעם שטף את הנרות? לשאול לאחר ששילמת מישהו אחר גם? האם אתה בטוח כי ידעו מה הם עושים? איך אתה יודע שהם לא עושים יותר נזק מתועלת ניקוי? בטוחה יותר היא כי רחצת את הנרות. לערבב את הסבון דלי, בקלילות עם זיפים מברשת 18 "של המברשת. אם אתה משתמש בלחץ גבוה מנקה במים חמים, למקם נקודה 45 u על זה, להפחית את הלחץ 1100 PSI.

מדי לחץ לפועל דיונים, לעתים קרובות חברות השיט לשטוף מדי בחופזה ניקוי הינם ללא רוצה לגרום נזק בכל פעם לנקות אותו. אין לשים נרות במכונת כביסה, אנשים רבים עדיין לעשות, עם זאת רבים חומרים חדשים אינם מתאימים להצטיינות לסוג זה של ניקיון. זה במיוחד הורג בדים של Dacron. חשוב להסיר את כל מלח עפר. מלח יכול לשמש כשרת החיים שוחקים שחיקה, אטום לכלוך, רטיבות אחזקות. מעולם לא לאחסן מפרש רטוב. ודא כי הוא יבש. לא יותר מ מברשת או שימוש מדי הלחץ.

כתמי עובש עשוי לדרוש טופס קלה של אקונומיקה. בנרות Kevlar, אל תשתמש בסבון. רק שטיפה ללא אקונומיקה, בבקשה, מעולם לא להשתמש באקונומיקה. אתה עלול להיות מופתע כי באפשרותך להסיר קילוגרמים או יותר את הערך של מלח ולכלוך נר גדול. הדבר ישפר את הביצועים, ניתן להרגיש את ההבדל. "הרומח וינסלו" אם יש לך מחשבות חדשני ונקודות מבט ייחודי, באים לחשוב עם לאנס; / wttbbs