נינטנדו Wii

מסוף משחק חדש של נינטנדו היא נינטנדו Wii בארצות אירופה ביותר מאז 8 בדצמבר בשוק. הזמן לשווק שם הם כבר משחקים נינטנדו Wii. היצרן מסוף הדור הבא כבר מיושב חבילה המשחק. חבילה זו להתיישב הספורט Wii בשם הוא מהלך חכם-נינטנדו. Wit את והנאה פקטור של Wii החדש מרחוק ובקרי Nunchuck ניתן משחקים אלה הראו באופן מרשים במיוחד.

ספורט חמש הם מקובצים יחד את החבילה.טניס, באולינג, איגרוף, מגרש בייסבול. לזמן קצר בבאולינג בודדים: כאמצעי זהירות לפני תחילתו, רצוי לצרף מרחוק בעזרת רצועה שסופקו את פרק כף היד. לאחר מכן הוא הולך. נגן מדמה את „Abwurf“ של כדור באולינג בו הוא מבצע את התנועה מלאה כמו במשחק אמיתי ומאפשר לעבור וירטואלי ומאפשרות הכדור רק „fallen“ בקר עם השלט על פרק כף היד. מגרש: המפלגה מוחלטת מהנה, במיוחד עבור שניים.

הבקר החליף את המועדון. בקרוב מתחילה וכוסברה על קבלה של הטלוויזיה. גם בייסבול, מגרש איגרוף לפעול על-פי אותו עיקרון. מרחוק מדמה המועדון או את אגרופו. מבטיח שעות רבות של הנאה. דבר גדול הוא, כי כל הגוף של השחקן מעורב פעמים אחת יש כבר צפייה בטלוויזיה במשך שעות עדיין יושבת בהם שיחק Viedoagames לבסוף נעלמו של כיף הפעיל יתרון נוסף הוא מסוף ה-Wii עבור משחק נהגה ובקר השני רק 50 אירו. ליהנות מאמר מ- Artikelschreiber.de