? מה זה (באמת) CRM

מהו CRM? מה אלה ראשי תיבות? ומעל הכל ולמה אתם מעוניינים בעסק שלי בתור עצמאי או סיוע ליצואנים קטנים את CRM? האם אנחנו באמת מבינים מה? מסמך זה מסביר, באמת, CRM, מה שאומר פשוטה וברורה מספרת איך אוכל לשרת אותך SME או אוטונומית, למה רוב לעיתים מבלבלים. מה באמת היא ה-CRM. CRM פירושה באנגלית "ניהול קשרי לקוחות", אשר תרגם ספרדית לניהול הקשר עם הלקוחות שלנו. משאבים עבור חברות קטנות ובינוניות מספק באתר האינטרנט שלה כלי חינם לגמרי CRM, מקצועי ורב עוצמה, קשות משתחרר, אבל שימושי, בניגוד מה רבים יש בראשם, ה-CRM היא לא תוכנה. לאחר התוכנית הטובה ביותר לא אומר כי החברה שלך משתמש, באמצעות CRM לטובתם, למעשה יכול להיות ההפך.

הכלי הטוב ביותר כדי להתקין במחשבים שלהם, אומר כלום אם זה לא הבין היטב מה באמת היא ה-CRM. כמו כמעט כל הדברים פשוטים, ההסבר הוא כל-כך ברור זה פעמים רבות אנחנו שוכחים את זה CRM הוא באמת מה ראשי התיבות, לניהול איך אנחנו מתייחסים ללקוחות שלנו, אם נעשה את זה עם ידע וניסיון, אשר יספקו לנו לחלץ מהם חזרה, אחד היתרונות המרכזיים, את הלקוחות שלנו, בתמורה, יקבל שירות טוב יותר וסיפוק מוגברת. בדרך זו, באמצעות CRM כהלכה, קרי, את הקשר עם הלקוחות שלנו, הוא שתרחיש הזוכה בשביל כל זה יכול אקספוננציאלית להגדיל את הרווחים של העסק הקטן שלך. אבל רק אם זה מבין היטב מה ואם זה חל על זה. כדי לעשות זאת, שמנו דוגמה, הדוגמה של הפינה של הירקן החיים, כי היה שם, אנחנו צריכים לסמוך על מתי לא היה לנו כסף, לנו טוב (וגם באופן לא אנוכי) ייעץ על המוצר הטוב ביותר, מברכת אותנו כשעברנו ויהיה לנו משתתפת סוג, עושה הנחה פעם אחד מאשר השני. Huckster זו יש נייר ועיפרוןהקופה עתיקות, לא יודע מה מסמלת CRM, עם זאת, היא החלה, באמצעות לטובתם. אולי אתה לא יודע ראשי תיבות, שהוא מבין כי ללא לקוחות, החנות שלך אינה אף אחד, אז הוא ידאג להם ונותן להם שהכי טוב, חושב כיצד לשפר מיום ליום יותר ונוחים, כדי להבטיח כי הם ממשיכים לבוא, זה CRM. בתרחיש הטוב ביותר עבור העסק שלנו, כגון חברות קטנות ובינוניות, פרילנסרים, מתרחשת כאשר אנו מבינים כי ניהול הקשר עם הלקוחות שלנו באופן היעיל ביותר מעניקה יתרון, אנו שואפים לפגוש ולבצע פעולות שמטרתו השיפור, גם כדי לעשות זאת, יש תוכנה טובה אשר תומכת בנו בעל היכולת לאחסן לחצות, ניתוח נתוניםוכן בארגון פעילויות ומשימות.

אז כן אנחנו לוקחים ניצול מלא ל- CRM, אבל בכל פעם אנו מכבדים את הדרך הנכונה, זה. "קודם האסטרטגיה של היחסים עם הלקוחות שלנו, ואז התוכנה כמו תמיכה." כמשענת, לא כמטרה. תוכנה היא משנית, צריך להתאים את האסטרטגיה שלנו, לא אחורה, שם להתחיל את הבית דרך הגג. אם יש לך את המערכת הטובה ביותר של מידע, תוכנה יקרים יותר נמכרו, אז זה קר והוא מתעקשת לסחוט עם הפרסומת, קורא, פשוט לחלץ יותר יורו לאדם עבור לך ולאחר מכן אין CRM, אף-על-פי התוכנה שלה אלפי יורו אומר כן. משאבים עבור חברות קטנות ובינוניות. חינם תוכנת CRM.