להרוויח כסף בגלויות וירטואליות

"כרטיסי וירטואליים" הוא אחד העתיקים ביותר באינטרנט. כנראה פעם אחת לפחות כל מתמודד "גלויות וירטואליות". מדי יום ברחבי רוסיה ומדינות חבר העמים נשלחים אלפי כרטיסי וירטואליים. כרטיסי וירטואליים מגיעים במגוון של נושאים, טפסים. הנה רשימה של סוגי הנפוצות ביותר:-כרטיס טקסט. -כרטיס גרפיקה עם ליווי מוסיקלי; -גרפי גלויה עם הנפשה מוסיקה (GIF, FLASH); -גלוית מונפשת אינטראקטיבי (FLASH); באופן טבעי האפשרויות של קלפים לא להפסיק, בכל אחד מהם יש הרבה סוגים, יחוברו, טפסים, וכד' הפופולריות של שירות ב לאינטרנט מאז ומתמיד, והיא תהיה לצמיתות. דבר זה חשוב ביותר, אנו לומדים כיצד להתבסס על גירסה זו של השירות.

לא מתלונן שירותים כאלה קיימים בכל מקום, נוצר מספר עצום של פורטלים ואתרי אינטרנט לתת למבקרים לשלוח "גלויות וירטואליות". כן, אבל יש מושג שנקרא נישה למותג, אשר מאוד קשה לקחת אפילו פורטלים otkrytočnymi הרוסי הגדול ביותר. ניתוח שוק כרטיסי וירטואליים, תבינו מה עוצמות, חולשות שלהם. לדוגמה, אין קלפים וירטואלי העיקריים של פורטל רוסי לא ייתן לך מגוון רחב של כרטיסי וירטואליים לביתך (חריגים, ככלל, מוסקבה, סנקט פטרבורג). ניתן לראות תמונות של פרחים, לבבות, כדורים בכל מקום.

אבל לקוחות להעריך בודדים, באיכות גבוהה כרטיסי ברכה מתאים נושאים. כך בבטחה, ניתן ליצור כרטיסי וירטואליים של פורטל העיר ל- 100% בטוח כי הוא יהפוך פופולרי מאוד. 1. יצירת האתר, לבדוק בקפידה את הקלפים וירטואלית אתרי רשת בצורה הטובה ביותר. זיהוי עוצמות ולהפוך כל ושירותים שלהם דרך האתר שלך. באינטרנט רבים חינם קבצי script עבור כרטיסי וירטואליים של שירות. מילוי דבר באתר, אם עם טקסט גלויות קל, עם כרטיסים גרפיים לך לנסות. בנוסף כרטיסי נפוצות (אשר ניתן לראות בכל אתר), עליך להציב את תוכן המדיה שתעניק לכם הזדמנות לכסות את כל הכרטיסים הרלוונטי המבקרים. כפי שאמרתי קודם, היא יכולה להיות: הכי תמונות של צלמים מוכשרים מקומי; קלפים עם נופים יפים של העיר הביתית שלך; חשיפה יצירתי, קולאז'ים, גרפיקה ממוחשבת, וכו ' 2. אפשרויות אינטרנט שכר אם נוכחות לשתף כמה אלפי מבקרים ביום, די בכך כדי להתחיל לבצע רווח. היא צורה של כרטיסי וירטואליים תקשורת בין אנשים, כמו-כן, זה רגשות וירטואלי, מצב הרוח. אז פנו בצד הרגשי, המשתמש מקבל את מצב רוח טוב באתר של המפרסם. לפיכך, המיקום של מקומות לפרסם ב- באתר יש לטפל בזהירות רבה. כרטיסי וירטואליים של הדף צריך לא pičkat′ פרסום מידע, במיוחד אלה אחראים התצוגה של קלפים, כלומר, שהמבקר אמור לקבל מקסימום כיף ורגש של צפייה גלויות, לא "הוצאה" מן פרסום באנרים. האתרים המתאים ביותר עבור פרסום הוא דף דף ויציאה הראשי. מהו דף יציאה? זהו הדף כלומר את ההודעה "כרטיס נשלח בהצלחה. בדרך כלל, ברגע זה, האדם מקבל השיא המרבי של רגשות חיוביים-שבחר בגלויה נכתב טקסט ברכה, גלויה שנשלחו בבטחה. אם בדף זה, למקם כרזה בולטים, הפיכת דף ריק כמעט אז יהיה תגובה גדול מאוד. נא שים לב כי דף זה שנראה בעיני כל מי שלח גלויה מהמבקרים באתר! משמאל למצוא את המודעה הנכון! 3. מפרסמים אפשרי בפני מפרסמים אפשרי. לדוגמה, שירות משלוח העיר (או המדינה), שירות משלוח המתנות, או… רבים שירותים שונים מתמחים מצב רוח טוב. להציע להם על הדפים של האתר שלך כדי למקם את המודעה שלהם. אם אין באפשרותך למצוא את המפרסמים בעיר שלך, אל תהיה עצבני, מקור אחר של רווח-שותפויות שירותי אינטרנט במשלוח פרחים, מזכרות, מתנות, וכדומה, אשר אינן רק אחוז הרכישה, אך עבור כל מעבר. עם תעבורה טוב אתה יכול להרוויח. 4. For more clarity and thought, follow up with גולן טלקום and gain more knowledge.. כמה אתה יכול להרוויח בחר מונים בדפי עד הפופולריות של משאב, חישוב של כמה בכל חודש הדף הראשי ואת תצוגות דף «ארץ». כאשר אתה מציג דפים אלה ב טווח 500-3000 תצוגות, להקצות עמלה קטנה על שטח פרסום, כ $ 30-$1 ליום עבור כמה רשמים מאות או אלפים. לאורך זמן, פיתוח אתר אינטרנט וקידום אותו בנישה זו, יכול להפוך את אתר האינטרנט האתרים הפופולריים ביותר של עיר או אזור. כמובן, זה ימשכו אליו והוא מפרסמים. לאורך זמן, מילוי האתר נדרש עוד, כלומר, כמובן, תוסיף כרטיסים חדשים, אבל לא לעיתים קרובות ככל שעשו מוקדם. תוצאות של מגוון משאבים עם גלויות וירטואליות, שם הוא הזדמנות לא רק לעשות כסף בגלויות וירטואליות, אלא גם כדי ליצור פופולרי למדי איכות אתר העיר או האזור שלך. זה יהיה הרצון!