להרוויח כסף באינטרנט

אני חושב ברצינות להפוך את האינטרנט אפשרי רק על מכירות והשקעות. מאז במאמר זה, אני רוצה לספר לכם איך לעשות כסף בלי כסף, להרוויח את האפשרות השנייה – השקעה לא נחשב להיות. אז, אתה יכול להרוויח על: 1. מכירות של מוצרים משלו, יצר Vami.2. מכירות שותף tovara.3. מכירת מוצר עם זכויות resale.

שאלה ראשונה: מה למכור? אתה יכול למכור כל דבר, אבל אני ממליץ למכור מוצרים אלקטרוניים באינטרנט. ארבע סיבות מדוע מוצרים אלקטרוניים למכור טוב יותר "פיזי": הראשון, לדעתי, הסיבה המשמעותית ביותר – מוצרי אלקטרוניקה ניתן נמכר זמן שרירותי – 100, 500, 10000, וכו ' עלות הרכישה של טובין או בנייה – חד פעמית, אתה לא צריך להוציא כסף כדי לבנות או לרכוש עותק חדש של המקור. לדוגמה, יצירה של מוצרי אלקטרוניקה (מוצרי אלקטרוניקה לרכוש חוזרת מימין) בילית 50 $, אז אתה צריך למכור את המוצר הזה עבור 10 $ לכל עותק 5raz, ההכנסות שלך היו 50 $, כלומר, five המכירות תוכלו להחזיר עלויות של הבניין שלהם (רכישה) של סחורות. כל מכירה הבא יהיה להביא לכם 100% רווח! הסיבה השנייה, לא פחות משמעותית הראשון – משענות הראש סחורה למכור אחורי, אתה יכול לחלוטין להפוך את תהליך התשלום, ואת התהליך של מסירת הטובין לקונה. כל מה שאתה רוצה הוא לא ריאלי עבור סחורות פיזיות – אתה זקוק לכל לארוז "פיזית" סחורות לרוץ לסניף הדואר כדי לשלוח את הסחורה לקונה שילם, ולא יעשה זאת 1-2 פעמים בחודש, ולפחות 3-4 פעמים סיבה nedelyu.Tretya – חוסר עלויות החומר הקשור האריזה והמשלוח של סיבה pokupatelyu.Chetvertaya סחורות – למכור ולהרוויח לך 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ושובר גם אם אתה עצמך בחופשה.

תזרים המזומנים נפסק. על פניו – יצירת מקור הכנסה פסיבית, כלומר העסק עובד בשבילך, לא להפך. שאלה שנייה: איך למכור מכירות המוצר פרטנר: כדי למכור מוצר השותפים שלך לא צריך להיות האינטרנט שלך עם תיאור של הטובין או חנות מקוונת. המשימה שלך במקרה זה הוא בשיתוף הפרסום של המוצר כדי למשוך קונים באתר האינטרנט של הסוחר. כדי למשוך קונים האתר שותפים תוכל: – באמצעות "פרסום" מודעות על לוחות המודעות – בפורומים וספרים אורח – לכתוב מאמרים על המוצר – באמצעות רשימת תפוצה. רווח על המכירות של מוצרי פרטנר יש יתרונות שלהם בעד ונגד: בעד: היכולת להקים עסק מאפס, ללא כל vlozheniy.Minusy: הרבה תחרות בין הפניות לעתים קרובות קונה פוטנציאלי, לפני הכניסה באתר של הסוחר באמצעות הקישור "לכרות את" סוף קישורים, שבו הזהות שלך שצוינו בתוכנית השותפים. וכמובן, המוכר אינו יכול לקבוע כי הקונה בא ממך, ולכן העמלה ממכירת יש zachislyaetsya.Dohod: עמלה על מכירות – בין 10 ל 50%. מכירה הטובין שרכשת את הזכויות למכור מוצר או קנייני: מכירת המוצר חייב להיות אתר שיווקי או חנות מקוונת, שדרכו יהיה להכיר את שלך הצעות המכירה הישירה עצמה. אתה יכול למכור דרך עלון משלה, אבל במקרה הזה, אתה עדיין צריך לפחות אתר בן עמוד אחד, אשר הולכים ליצור tovara.Kak תשלום באתר "קומקום"? השתמש בונה האתר, לדוגמה, יוצר עמוד אינטרנט. ממשק התוכנה הוא אינטואיטיבי ליצור אתר באמצעות כלי זה לא הופך אותך לעבודה. כמו כן ניתן להשתמש המוכן באתר. יתרונות: מכירות לגמרי בשליטה שלך, לקבוע את המחיר שלך עבור הסחורה, כל התהליך יכול להיות אוטומטי. חסרונות: להפוך את האתר – מחצית הקרב, הוא חייב עדיין raskrutit.Dohod: 100% ברווח – הם שלך. אז קדימה, ללמוד שימושי מידע, ספרים, לקרוא את המאמר. מסחר אלקטרוני עם ארגון נכון של העסק רק לא טוב, אבל גם מאוד מעניין!