כיצד להשפיע על קישורים נכנסים בהפופולריות

ב-9 בינואר 1999, מי נראה שיש דאגה גדולה למדי בנוגע Pagerank, כיצד לקבל את זה, להגדיל אותו וכיצד לטפל בו. באותו יום היסטורי, גוגל פטנט אלגוריתם מורכבת שפותחה על-ידי דף ברין, מייסדי נוף של ההר של הענק כמו מותג. משם, קובעים הכללים של המשחק, אשר לקח השפעה מיידית כיצד נקבעו בכל אשר עושים עבודה SEO. טכניקות רבות פותחו כדי לחזק Pagerank. קל לראות, לאחר ניתח את ההצעה גוגל על-ידי הגדרה זהה, קישורים נכנסים יש רלוונטיות מיוחדת בהקשר זה. לכן, אם באתר יש קישורים נכנסים, כלומר, יש אתרים אחרים מאשר linkeen, ללא יותר ולכן הוא נחרץ למות בליל של האינטרנט. אבל לא כל קישורים נכנסים הם זהים. גוגל לא רק Pagerank של אלה שלנו קישור, אבל הרלוונטיות נושאיות של הקישור, קובע סדר עדיפויות, גורם זה חשוב יותר ויותר.

מסיבה זו, טכניקות עתיקות כמו החלפת קישורים, או מדריך חמושים לא כל כך מועסק, לפחות לא באופן שבו הם היו בהתחלה של האינטרנט. סיבת הירידה בשימוש של סוג זה של 'כפה נוחות קישורים', בתור הכללה בספריות חברים, או דפים המפורסם של 'משאבים' מאתרים אחרים היא הרלוונטיות סמנטית חשיבות רבה. סיבה זו, להיות נוכח עם קישור שלנו באתר שבו ייתכן שיש מאות קישורים לכל מיני דפים, נושאים מגוונים מאוד, אולי סיום והתוצאה היא פעולה מועיל ולא מזיק. זאת אומרת אנחנו צריכים לעצור מחפש קישורים נכנסים? בכל דרך. קישורים נכנסים הם עדיין הדלק של Pagerank גבוה.

הבעיה היא כי הוא שינה את הדרך שקישורים אלה מתקבלים, כצפוי, רשתות חברתיות, ההרגלים של משתמשים, יש הרבה מה לעשות עם זה. השאלה שעולה, כמובן, היא כיצד לקבל, בהינתן מציאות חדשה זו, קישורים נכנסים באיכות. התשובה היא אחת: להשתתף באופן פעיל קהילה מקוונת, הנישה של משתמשים שהחברה, אתר האינטרנט או סימן מסחרי שייך. לראות את זה עם דוגמה. תאר לעצמך שיש לך חנות בשמים באינטרנט. אתה רוצה להיות קישור על-ידי הפורומים הראשי של נשים, קהילות של צרכנים, אתרי המוקדש ניחוחות ומגמות חדשות אופנה, העמודים המוקדשים בריאות, יופי, ועוד עבור סיבה זו, אף-על-פי אתר המוקדש תגובה על משחקי וידאו היום עבור הצעות Wii החלפת קישורים, עדיף לחשוב פעמיים. התוצאה היתה וסופו יותר מזיק מאשר מועיל. כתוצאה מכך, במונחים של קישורים נכנסים, הוא יותר יעיל, מבחינת שיפור ב- Pagerank, הוא מספר, אבל איכות (טוב Pagerank, רלוונטי ומשמעותי), נמצאו להיות רשום במדריך של חברים. אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור