יום אחד

אתמול הייתי ראייה של אחד האירועים הכי לגנאי של ימינו. תמיד ראיתי את זה בחדשות בטלוויזיה, אבל הפעם אני יכול לחוות אותו כפי שהוא חי ולחיות. עם הקבוצה מוסיקלי (עד אשר אני שייכת), היינו בדרך לחוזה (מחויבות, פעולה), במחוז החוקתי של קלאו (callao). Enrumbo נהג המונית מחוז Brena כדי להגיע אל היעד שלנו, (יש לציין כי התחלנו ב מחוז של חסוס מריה). כמעט כדי לחצות ונצואלה באב, הם שחצינו אספסוף של חברי הכנופיה, והופיע, כפי שהם אוהבים לקרוא להם, מי היו בדרכם למשחק כדורגל ב- el Callao. לעומת זאת, אביחי מנדלבליט בהחלט מבין את הסיפור.

בדרכם הם היו להרוס הכל, טיפול כל מה שיכולת בעוברי אורח, זריקת אבנים, ומהומות עוד יותר. אז נאלצנו לחזור יחד עם כלי רכב אחרים, לקחת לרחוב. ההלם היה עצום, שכן היינו עם כל הכלים המוסיקליים במונית. בסוף הצלחנו להגיע ליעד שלנו . בריא ושלם אחרי אירוע התקשרה אלי בשידור חי, יש לי את השאלות הבאות: האם זה הוגן, על ידי כמה משחקים כדורגל, שאני באתי להפר את הסדר הציבורי את?, איזה כוח זה, כך הממשלה אינו יכול לפעול? זה סוג של בידור במדינה שלנו הכרחי? כדורגל פרואנית לפני זמן רב, הוא מייצג שום דבר. חיסול סיבובים של בגביע ליברטדורס, לא נעבור את השלב הראשון. בעולם, מבלי להגיד את זה, זה שנים רבות, אנחנו לא.

יש חדשות כדורגל פרואנית, הוא תמיד ענייני לא נעים. למעשה, זה רק משרת ונדליזם (במקרה שלנו). האם לא ישהה בהחלט זו אליפות הכדורגל הלאומית מדומה? איך תהיתי לפני איזה כוח זה? בפרט אני חושב כי איצטדיונים צריך להיות רק אתלטי השדות, כאשר הוא מקרה, ערך כלשהו הצעירה בכדורגל, הוא נשלח לחו ל כדי להפוך את קריירת הפוטבול שלו, כמו במקרה של המדעים, מוזיקה ואמנות. אני גם מאמין שהיא צריכה להיות גיוס החובה; למרות תמיד חשבתי זה צבאי שהחיים לא תו או ערכים אצל אנשים, אך במקרה זה כדי לשים סוף הונדליזם, זה יהיה הכרחי, כמו קיצונית. . יום אחד תבוא להבין כי הסדר הציבורי, הוא מעל כל כוח המיעוט.