זהו

רבים קורבנות חפים מפשע, צריך למות לפני שהם להשעות פעם אחת, זו אליפות הכדורגל הלאומית מדומה? כדורגל פרואנית במשך זמן רב שאינו מייצג דבר בעולם. כאשר אתה מפעיל בקופא אליפות ליברטדורס, האלופים שלנו מהקבוצות הכדורגל הלאומית, שאינם עוברים ולא השלב הראשון די הרבה זמן. כל מגיש התכנית הזאת כדי לעורר את התשוקות פלילית. תחרות ספורט הופך להיות מלחמה, שבו מעריצים הופכים חיילים בקרב שבו הרבה אנשים חפים מפשע ימותו. הביצוע רוחני של חברי קבוצות כדורגל לאומיים שונים, ניכרת כשאנחנו שומעים להם לדבר, כאשר אנו רואים את הפעולות שלהם בתחום החברתי.

מהו הדבר הראשון כי כדורגלן מגיע הגיע לרמה מסוימת בעבודה הזאת? לקנות מכונית האחרון מודל, ומסיבות הוא עם הכוכבים; הם הופכים להיות כוכבי הבידור. . אל תדאג, לחנך את עצמך באופן אישי. זהו המודל לעקוב אחרי מעריצים צעירים. בבקשה, כבר לא מקצוע להתקשר למשרד הזה.

אולי, כשאני אומר: זה צריך לגרש הוא לנצח באליפות הכדורגל הלאומית, יש שיאמרו: לא! אוניברסיטת ספורט, התמונה של אהובים שלי אולי אינם נעלמים או אם לא: המסורתי מתחרות אליאנסה לימה, הלב, אף פעם לא יעלם וכד'. אני אומר: להיות בכל הזבל הזה!, במידה אנו ממשיכים לאפשר את זה, ואני יוצא מכלל שליטה, יום אחד אני מקווה חס וחלילה הרצון לגעת בהם אותם דרך החוויה המרירה לאבד שאתה אוהב, בגלל זה צריך כבר לא קיימת בארצנו. אני לא להתעייף מלהגיד את זה ולהעלות את הקול שלי: אני חושב אנחנו צריכים להתרכז כל כוחותינו דברים באמת מייצגים אותנו בעולם: גסטרונומיה, תיירות, מוסיקה, וכו '. אל תבזבז אנרגיה על דבר מה כבר לא שווה. אבל איזה כוח זה, אשר לא יכול להיות נגד? תוכנית טלוויזיה כדורגל על תנאי. במדינה כמו שלנו, שבו כדורגל עוד משמעות וממשיכה הכחדה; את פרשנים של הז'אנר העיתונאיים גם ללכת באותו כיוון, וזה הסימן הזה כבר החל. פשוט צריך לחכות שיקרה עם אחרים. בבוא העת. הכל נופל תחת משקל משלה, נותני החסות של המופע הזה הביא רק מזל רע לאחר אסון, להבין כי עכשיו זה חסר משמעות.