התוכנית להפוך סלון יופי

מה שונה היוקרתי סלון יופי "הכלכלה – המעמד?" לפי אילו קריטריונים לקוח פוטנציאלי עושה בחירה לטובת בסלון יופי? קודם כל, הבחירה שלו היא בשל רמת השירות הצוות המקצועי. ומה רמת שירות גבוהה? לדעתי, היא היכולת לצפות לפגוש את הרצונות והצרכים של הלקוח, הלקוח צריך ליצור תחושה של נוחות מוחלטת, ובסופו של דבר לזכות באמון שלהם וחיבה. איך? אני חושב שאין תשובה אחת, כולם בוחר נתיב משלו "הלב" של הלקוח על עצמה. בכל מקרה, הרעיון של התא בבית הלקוח מתווסף בביקור הראשון או אפילו משיחת הטלפון הראשונה ממנהל כפי שהוא התקבל כפי שהוא דיבר אליו במהירות וביעילות מסוגלים לענות על השאלות שלו. בנקודה זו אני רוצה לפרט יותר.

מנהל – האדם של החברה, ועבודתו תלויה במידה רבה אם הלקוח יגיע לסלון שוב או לבחור אחרת. מה הן התכונות על מנהל? עבודה עם לקוחות (מהפגישה הראשונה לתשלום עבור שירותים שניתנו) מקדים פגישות ייעוץ ללקוחות (על שירותים, מוצרים, שירותים), מחסן איזון וניהול חשבונאות פיננסית של הלקוח, וכו ' איך לשמור את כל זה בחשבון, לא משנה מה לא להחמיץ ולא מתערבבים? כמו לאתר במהירות את המידע? איך לעקוב אחר פעם כי המוצר נגמר ואתה חייב להורות על הספק? האם זה נוח לכתוב את הלקוח במחברת, ואז לחפש את הערך שאתה רוצה? זה כדי להקל על שגרת לעבוד במכוני באמצעות תוכנה מיוחדת. בהדרגה, מנהיגי סלוני מתחילים להבין את הצורך להפוך את הפעילות העסקית שלהם. עכשיו השוק מציע מגוון רחב של מוצרי תוכנה עבור סלוני יופי, מחירים שונים עם תוכן שונה פונקציונלי. הבחירה של תוכנית תלוי כמה אתה מוכן לשלם עבור אוטומציה ומה התוצאות הרצויות להגיע בסופו של דבר: תוכנית שנכתבה על ידי תלמיד, "Batareykinym וסילה" עבור 8,000 רובל, או תוכנית שפותחה על ידי חברת תוכנה, אם כי היא תצטרך לשלם עבור שניים או אפילו פי שלושה. אתה מחליט. אבל אתה צריך להבין כי לא משנה כמה נפלא המתכנת לא היה "בזיל", הוא בקושי מצליח לקחת בחשבון את כל הניואנסים של המופע, והוא אינו צפוי להיות מסוגל לספק לך תמיכה באיכות במקרה של בעיות עם התוכנית או הצורך הגרסה שלה. וגם לשמור על המתכנת צוות הבקתה הוא לא ריאלי, ולא משתלם.

חברות תוכנה המתמחה בפיתוח תוכנה, לפני כתיבת התוכנית, לנתח בזהירות את האובייקט תחום שוק נבחרים. יתר על כן, במקרה של בעיות הם תמיד יכולים למצוא משאבים וכלים כדי לפתור בעיות אלו. אז האם זה שווה לקנות את התוכנית עבור 8,000 רובל, ויש להם לא הזדמנויות זה עובד בדרך כלל? האם לא עדיף לשלם פעם אחת ולקבל מוצר הגון ותמיכה שירות מתמשך? הבא אני רוצה מבט מקרוב על אחת התוכנות של היום כדי להפוך פנים יופי, זמין על השוק על ידי פיתוח של תוכנה "YuMSSoft»: ולמשרד חכם (עסק קטן וחכם) – תוכנית כדי להפוך לעסקים קטנים ובינוניים, שנוצרה במיוחד עבור סלוני יופי, ספא מרכזי כושר. תכונה ייחודית של תוכנית זו היא ההתמקדות שלה על עבודתו של יופי, קלות שימוש וממשק אינטואיטיבי. מספיק הדוק כדי ללמוד את הוראות שימוש ולשלם כמה שעות על מנת לנסות לעבוד בפועל בה. התקנה והגדרה של התוכנית הוא פשוט כמו הפשוטה להתקין כל משחק במחשב. מה התוכנית הזו יכולה ומדוע היא נחוצה? יש 2 גרסאות של תוכנית זו, נועדה לייעל את פעילות כמנהל ומנהל היופי: עסקים קטנים ובינוניים חכם מנהל v 1.0. עסקים קטנים ובינוניים חכם v 1.0 & גרסת מנהל מנהל «עסקים קטנים ובינוניים חכם מנהל v 1.0" מקלה מטלה יומית של מנהלי עם מקום עבודה נוח וגם מאפשר לך לשמור את מסד נתונים יחיד ולעדכן את כל המידע על לקוחות שירותים שניתנו. "עסקים קטנים וחכמים" עבור מנהל – הוא: לשמור מאגרי מידע על לקוחות, עובדים, סחורות ושירותים ללקוחות יכולת להקליט הקבלה בעזרת תזמון רשת כרטיסי נאמנות שמירה ללקוחות ממשק נוח, פשוט לחיוב לשלם ועבודה עם היכולת לעקוב אחר האפשרות חשבון הקופה עסקים מצב של הלקוח היווצרות של הנחות על מוצרים ושירותים יכולת ליצור ולהדפיס המחירון של סחורות ושירותים ניהול מסמכים פנימיים סה"כ החברה עם היכולת ליצור ולערוך מסמכים חדשים עם "כובע" המקורי הלוגו של החברה עצמה, אשר הם רשומים במערכת ואחסון את הטקסט התוכן באתר משלו של מסמכים אלקטרוניים ניתן להדפיס ולייצא צורות בסיסיות של מסמכים ודוחות מחשבון ידידותי למשתמש «Excel» עבור יישובים גדולים עם יכולת הלקוחות לעבוד עם גרסה סורק ברקוד «ולמשרד Smart Business & v 1.0 מנהל מנהל" הוא כלי חיוני בניהול הארגון עבור הבמאי מספקת הזדמנויות חדשות עבור ניהול וניתוח של העסק שלך: אוטומציה של תהליכים שגרתיים, מידע מפורט על כל לקוח (בסיס הלקוחות) הכנסה מלאה ההוצאה של משאבי חומרים (מחסן) דור של דיווחים על פעילות של המפעל (דו"חות) ניתוח האטרקטיביות הרווחיות של שירותים פיננסיים (אנליטיקה) שכר העובדים (סגל) ניתוח ותכנון של הפעילות הכלכלית (ניתוח) וניהול של ארגונים פיננסיים זורם (ספר הכנסות והוצאות) האם זה את התוכנית עבור הסלון שלכם או לא – אתה מחליט. בכל מקרה, העסקים המודרני אינו אפשרי ללא שימוש בטכנולוגיית מידע, ובמוקדם או במאוחר כל אחד יצטרך להתמודד עם הבעיה של בחירת התוכנה, ללא קשר לכיוון של העסק. מי יחמיץ את היום עכשיו, תפגר אחרי שנה מאוחר יותר. זכרו זאת ואל תבזבז זמן לשווא. הצלחה אותך ואת העסק שלך!