השיטה של ​​דוברי הציבור.

מנהלי מודרנית, מנהל מודרני היום, היום שבו התחרות היא גבוהה, ישנן טכניקות חדשות רבות צריך להיות מסוגל להשפיע על אחרים – עמיתים, שותפים ועובדים. סמכותו של מנהיג הסמכות של הראש, את הסמכות של שותף – כל אלה יכולת צבירת לבצע בהצלחה ולהציג את הרעיונות שלהם. איך ללמוד לדבר באופן טבעי ויעיל לציבור? איך לנהל משא ומתן להשאיר מאחור רושם טוב על השותף שלך מאמין בך והחליט להתמודד רק עם אתה לא המתחרים שלך. בדרך כלל, סמכות כזאת תומך ונותן מיוחד עבור החברה, אשר יש מאחורי נחמד ניסיון במשא ומתן ויוקרה רבה. אבל בארגון המודרני חייב להיות תחליף, ארגון אשר משפר את איכות של החברה, צריכה להיות במעקב יומי לגייס את העובדים שלהם, אחת הרמות מחקר זה מורכב ביכולת לדבר בפומבי. איש העסקים המחשב השני, ולא רק עסקים טירון, אתה חייב לקבל הלוואה בנקאית, כתוב היטב התוכנית העסקית לא מספיק, איך לקבל הלוואה מהבנק. צריך לדבר, הלם, לא מספיק יש לי תוכנית עסקית טובה חייבת להראות שאתה יכול לעשות את זה, זה היה להביא את העניין לסיומו, וכי הבנק לא יצטרכו לחתוך העסק הכושל שלך.

עכשיו הרבה בתי ספר אופנה, הרבה קורסי הכשרה של דוברי הציבור, אך הם מיועדים זמן קצר, עשרים וארבע שעות וכן הלאה. מנהיג מוצלח חייב יומיומי, כמו סמוראים כדי לחדד את כישוריהם, וגם בחברה של כל עובד חייבים לעבוד קשה וללמוד כל יום (כן כרגע אנחנו עובדים או לומדים או אחד משני, וכל כך עייפה של שמונה שעות בכל עמדה מכונה). החינוך לא צריך להיות מתוך מקל, הצוות חייב לקבל את הצורך הכשרה, הוא צריך להבין כי למידה היא משפרת את איכות המוצרים, ללא קשר אם הוא שירות או מוצר, בהתאמה, הצרכן יבחר אותו מוצר איכותי, ומכאן הזמנות חדשות ושמירה משרות – אמון בעתיד. כדי ללמוד כיצד להציג את המחשבות שלהם, הם חייבים ללמוד איך להכין. חוקי הקומפוזיציה, את שביל הזהב, סעיף אלוהית, כמו כל אמנות וטבע. המצגת שלך צריכה להיות מחולקת לשלושה חלקים, הכניסה הראשונה עשרים אחוז מהזמן, ואז מגיע החלק העיקרי של שישים אחוז מהזמן הכולל של הפעולה, ולאחר מכן את המסקנה של עשרים אחוזים סה"כ זמן. , אתה מציג את עצמך, הכניסה את תשומת הלב משכו באופן טבעי, כי עכשיו אתה עומד כאן ועכשיו אתה אומר.

מה אתה אומר על כל דבר, אתה חייב לזכור, עליך vtisatsya לזכרו של המאזינים. כמו כדי למשוך תשומת לב לעצמם במהלך ההופעה. לדוגמה, ייתכן שאתה נמצא בידיים של כל נושא, אם אתה מדבר עמי בצפון הרחוק, כמו גם לייצר נפט וגז שם, אתה רק צריך לשמור בידיו של הנושא אמנות עממית, זה הנושא שנתת האוכלוסייה המקומית כמו להודות לך כאן סיפור קטן על איך להציל את האנשים מעט הכרחי הכחדה, כל מה שאתה זוכר, זה שהם לא ראיתי אותך הם היו מעוניינים, שהתחלת להקשיב, להתבונן מקרוב את קהל היעד שלך כפי שאתה מקשיב, מי אתה מקשיב, להתאהב בכל לבי את הקהל שלך. ההופעות בפעם הראשונה באותו זמן לך להעריך איך אתה נראה כמו לומר, מה ההתנהגות שלך כמו שאתה שומר על עצמך בפומבי. תן זמן זה הקהל אוהב אותך, לתת להם להקשיב לך בפה פעור. טכניקות כדי לתפוס את תשומת לבם של רבים, ואז מנגן במפוחית, מי הוא רוקד, אל תפחד כדי להראות את עצמה, ולא רק החוזר. בדוק את הציבור, תזכה, כי היא מעדיפה, מה שיטות מתאימות יותר שלה, לא חשוב ללכת רחוק מדי. בקהל כל חוקים משלו, בנאום שלך יהיה אחד מוצלח, אתה תהיה על ידו לאחר הנאום, והשני עם הביצועים תוכלו לטוס עגבניות, אבל זה הדבר הגרוע ביותר מחכה לכם כשהוא מדבר. אם ביצעת מוצלח, לא תהיה לך זריקה, אתה פשוט לא נותנים כסף, אתם פשוט לקיים שיחות להיכשל, אז אתה צריך להבין את המשמעות של כל תנועה שלך, מה אתה עושה את זה למי שאתה מנסה. זה נכון כל הזין, לאסוף חומר, זרוע, כל זה יגדיל את הסיכוי להצלחה של הדיבור שלך.