הצעצועים הטובים ביותר עבור הכלב שלכם

על פי הסטטיסטיקה, אנשים מוציאים המון כסף על חיות המחמד שלהם, רוב הכסף הזה לצורך תשלום עבור צעצועים. לשחק עם צעצועים הוא לא רק לילדים, אלא גם חיות מחמד מונופול. לכלבים יש צעצועים שלהם בשביל הכיף. כלבים נהנים מבחינת בריאות, אימונים צעצועים. ישנם צעצועים לכלבים לחזק את השיניים או לתרום במיוחד האינטליגנציה שלהם אם הם יעקבו סדרת קורסים להכשרה עם מומחים. כמו בני אדם, כלבים חברותיים מאד. אינטראקציה עם הכלבים שלנו חשוב מאוד למנוע בעיות התנהגות בעתיד. לעניות דעתי אביחי מנדלבליט יכול לקבוע .

כשאתה קונה צעצועים, עליך לקחת בחשבון את הצרכים של הכלב שלך, הדרישות שלך, אפילו את אישיותו. הכלב שלך סוג נהנה לשחק, לעיסה, ויש להם כיף?… נסה תחילה לגלות כי צעצועים ישמח את הכלב שלך. לפני לחנות חיות, תסתכל על הרשימה הבאה של סוגים שונים של צעצועים זה אתה יכול כבר ללכת בידיעה מה רשאי לערער בפני הכלב שלכם: צעצועים ללעוס: הם מושלמים עבור כלבים מי רוצה ללעוס הרבה… למה יותר מאשר לכלב ללעוס את הרהיטים שלך, לא לקנות את הצעצועים עמיד?. סוג זה של צעצועים עשויים בדרך כלל ניילון או גומי לייטקס. אתה יכול לנסות לכסות את הצעצוע הזה עם גבינה או חמאת בוטנים, לשים אותו במקרר, ואז נותנים לכלב שלך אז אתה נהנה במשך שעות.

סוג זה של צעצועים באים בכל הצורות: חזיר אוזניים, אף, מפרקי בשר, femora, קסדות, מקלות. לאחרים אולי יש עצמות או ירקות, כגון גזר למשל טופס. צעצוע אחר כי אנחנו בטוח שהכלב שלך יהיה הכיף הוא עור גולמי. אלו לא אכיל, זה צעצוע כמו של עור חנוט זה אתה צריך לזרוק את הכלב שלך וכאשר ספוגה מאוד לתת עוד. חלקם באים בטעמים שונים. ודא כי הם אינם מכילים חומרי טעם או חומרים משמרים מאחר רע עבור הכלב שלכם. צעצועים רועשים: במקרה של הצעצועים, בוחר את המסטיק כי הם עמידים יותר ומונעת מהם חומרים סינתטיים. הצעצועים הללו משמשים כדי לאמן את היכולות שלך ציד כלב. שחזור של צעצועים: הטוב ביותר הם פריסבי כדורים. הכלב שלך ירכשו מצב בריאותי טוב וגם את הזרוע שלך. הקרוואן משחקים: הם הטובים ביותר עבור כלבים שאוהבים לאכול משהו ולשחרר אותו לעולם. ישנם חבלים בעיצובים שונים. ראיות של שנינות: הם הטובים ביותר עבור כלבים אלה שנשארים לבד במשך זמן רב. כמה דוגמאות הן: עוגיות ביצים או קוביות של מזון. הצעצועים הללו מחייבים את הכלב כדי לפתור פאזלים שונים כדי לקבל פרס. הצעצועים הם דרך בריא לעשות כיף עם הכלב שלך ביום שטוף שמש בפארק. אך הקפד לנקוט אמצעי זהירות נאותים, במיוחד כאשר הם משחקים עם כדורים, מקלות או אבנים. בטח לא לפצוע את הכלב שלך בכל דרך. זכור, משהו תמים כמו משחק, יכולים לגרום נזק לכלב שלך, אז לשחק בזהירות. למידע נוסף על הכלב שלך. תודה, שיהיה לך יום נעים! Sánchez באפריל.