הפרצוף השני של מיורקה

קרוב לשמים: הוא הגדול מבין האיים הבלאריים אידיאלי במיוחד באביב כדי הטיול. ה s de Camí Arxiduc נחשב לאחד מסלולי הרים היפה ביותר של אירופה. פלמה דה מיורקה היא רחוקה. אי שם מאחורי רכס הרי שקר אל החופים ואתרי הנופש. פה דה s Arxiduc רעלה מט מעל לפסגת ההר שוכנת על Camí. החוף רחוק באופק, מתפתל כמו קרע בין האי לבין הים. הרחק בפלמה דה מיורקה, דיסקוטקים, לעזאזל, לעזאזל, חתיכת תיירים רואה הפרצוף השני של מיורקה. ירוק מכוסי-בהדרגה לגדול לתוך השמיים, להפוך כס נופי הר סלעי גבוה מעל העיירה הקטנה על הפנים של המדינה.

אחידות עקבית על החוף הים הוא מתרפק על האופק. . זה נראה כמו collage של גוונים שונים של כחול; נייר עטיפה נוצצים ממש רע בשביל לזרוק משם. רק ב Valldemossa הם Salvators מפלט חמש עד שש שעות לפני הקבוצה שלהם חבילת תרמילים. מזג האוויר של העונה הוא מושלם עבור הליכה ארוכה; לא חם מדי, להסתער הפסגה מאיורקה. חפש במדריך מופעלים עבור מסלול טיולים עתידיים s de Camí Arxiduc קושי בינונית.

זה חייב היה להיות לארוז, הליכה, כי למעשה אפילו סוסים כדי להעביר הלאה במסלול הרפתקני Valldemossa יואו הפסגה: Salvator לודוויג הארכידוכס האוסטרי היה בסוף המאה ה-19 במיוחד להתעסק בנתיב זה הרסן, כדי להיות מסוגל להתעלם הגבעות במערב לרוס. אז עכשיו המסלול-מלון רורל פינקה סלמנקה היא מאסאנה ca ' n על הרמה של pouet, פלה דה sa SERP לאחד הארכידוכס Salvator נבנה צריף, אשר רק ערימת אבנים ליפול יחד על עצמו. עץ שקדים מסוקס מתכופפת מעל ההריסות כפי שרצה להגן על החומות העתיקות מפני קרני השמש בהירים, כך שרידים עתיקים של הסלע הוא לא יותר להיות מושפע. ברוש קישורים, זיתים הימני של צללים, אשר תורמת את העץ משמש להפסקה קצרה. בינוני עכשיו באופן מוחלט כמו תיאור מתאים לאביב טיול מתברר: עבור אלה זה הטיול ולא קשה כי כמו בינוני, הטיול כאן היא לסיים. לאחר המעברים היפים של ההליכה על חבל דק סביב Puig Caragolí פוצצו טרי, יש לרדת בשלב מוקדם. ולצדו ברושים, Olivenbäumchen שאר הקבוצה הוא המשכו של המסע, Teix (1064 מ'), זה עדיין היה טוב קצת במעלה ההר. מזג אוויר מפלי נמצאים כאן לעיל לא נדיר. היום, לעומת זאת, הכל שקט. כל וודאי יבש להגיע לפסגה. מרץ המוחזר נמשך שנתיים וחצי שעות. אבל, הוא נכלל ברכישה. סוף סוף זה באומץ טיפס את הרסן של הארכידוכס ומחזירה לא מוקדם. עם זאת, מבקש תרמילאים בקרוב נעלם מכאן, כדי לטבול קירור בים. אי שם מאחורי הגבעות, על חופי פלמה דה מיורקה u0085