הערכת שווי בולים

תמחור של בולים הוא אחד אלה שירותים נלווים המציעה בשוק עבור אספני בולים. לכן, כי אתה לא תמצא בדרך כלל ייעודיות בתמחור חברות הצעות איפה אומרים כי בנוסף בתוך כל השירותים בדרך כלל שסיפקת על-ידי אלה חברות, בולים הערכת השירות מסופק. אכן, בדרך כלל ללכת למומחה שאומן על ההערכה של בולים זה הכרחי שאתה. מחפש, אדם שיודע רק של אמנות זו, אשר אינו מקושר לאחד השירותים בדרך כלל מספקים שמאות חברות. אבל לפני המשך מאמר זה, נסביר מה התמחור, מה המחירים, בולים. התמחור הוא שירות שבו אדם, בשם המבקש, הולך איפה שמאי אחר, הנקרא או avaluador, אז תחשבי טוב החשוד של בעל ערך כלכלי ניכר, אבל זה לא ידוע מהו. זה הופך את השמאי לבחינה כתוצאה מכך זה יאמר לכם את המחיר שיש כזה טוב שוק שבו הוא קנה או מכר.

. ובכן, לגבי חותמות תמחור בפרט, אנו יכולים עכשיו לומר כי התמחור של כלבי ים הוא לשאת חותמת איפה מומחה מוסמך בתחומי חותמות, אשר בחזקת כי יש ערך רב, כך כתוב מה יכול להיות הערך בעל החותם חותמות השוק, אשר בדרך כלל השוק של אספני בולים. תוצאות שיכול לזרוק סקירה מלאה של הערכת שווי בולים הן מגוונות, בהתאם התווית שאתה לובש על ההערכה של בולים. אכן, זה אפשרי מומחה שבו אתה נושא החותם כך זה להיבדק על ידי מומחה הערכה של בולים יש ערך רב יותר, בשביל להיות נפוץ מאוד או לא ליהנות יוקרה מספיק, אז זה אפשרי כי השמאי אינה יותר מאשר בזבוז כסף עבור המועמד. זה גם אפשרי כי יש לשאת חותם על ההערכה של כלבי ים הוא בעלי ערך רב שבה השמאי מספר שפחות או יותר בסכום הזה אפשר למכור את התווית שצולמו. במקרה זה ההערכה של בולים מוצלח, השמאי וגם היתרון המבקש. ישנם ביניים נקודות בין שני קצוות אלה, בהתאם התווית חייב להתבצע עבור ההערכה של בולים.

כפי שאולי שמתם, בשוק שבו ניתן למכור את הבולים יקרי ערך זה היה מוערך לאחר מחקר של הערכת שווי בולים הוא שוק מאוד סגורה. בעולם ישנם מעט מאוד אספני בולים מעוניין לשלם סכומי כסף גדולים על הבולים, נחשבים בעל ערך רב. זה עבור אנשים שלא יודעים החותמים ואין אנשי הקשר הנחוצים בתוך השוק של כלבי ים, שזה יותר טוב. לך מומחה הערכת שווי בולים כמתווך או הרוכש במכירת החותם אשר שווה באופן חיובי. אנו מקווים כי זה מידע אודות שווי כלכלי של חותמות את השירות כדי לאתר אתה בשוק עבור חותמות. זה משימה קשה, אם יש לך חותמת בעל ערך רב, אבל אם אתם מחפשים בסבלנות שתמצאו מענה טוב בעולם על הערך של זה בולים נדירים שמרת שם.