הסרטן נעלם

שלום חברים שמי סוניה (ש ע) Figueroa אני עובד כמורה בבית ספר התיכון Caguas, פוארטו ריקו. במהלך חודש אוגוסט 2008 אובחנה עם סרטן השד. ב-18 בספטמבר פעלו והוציאו את הגידול. המנתח הצביעו לי כי זה הוסר גם ארבעה צמתים היו חיוביים לסרטן. לכן, אתה תתן לי הקרנות וכימותרפיה בהקדם האפשרי. ביום 3 באוקטובר קיבלתי ביקור של עמית והחברה שלה. אני דיבר על האפקטיביות הכוללת הגורם העברה ומוצרים אחרים 4Life.

שמעתי עדויות מספר והרגשתי את הלב שלי דופק זה דיוס לי ביקור באותו זמן לתת לי הזדמנות. לחיים. שבוע לאחר מכן התחלתי להשתמש בהם באופן אינטנסיבי. בינתיים, הלכתי לעשות שלי 7 סוגי ניתוח, על החזה או סריקה טומוגרפית. האחרון הראה את התקדמות המחלה.

יום שישי 14 בנובמבר, קרי, 27 ימים לאחר נתקל התחילו להשתמש מוצרים 4Life, האונקולוג המטולוג ראו את התוצאות. שלה הפנים העביר שמחה לספר לי. כי לא היו עקבות של סרטן המערכת החיסונית שלי. הודתי אלוהים ואנשים אשר האריכה לי את היד. היום דיברתי כל כך הרבה בזמן שחזר לביתי על הכביש מ- San Juan כדי Caguas. בכיתי הרבה של ג'וי, את הפירוט אלוהים היה עם הבת שלה לשלוח לי את הבית כדי אלה שתי נשים רבות ומצליחה. הדבר המעניין הוא שקיבלתי לא רק הבריאות הפיזית, אלא גם את ההזדמנות לקבל חופש כלכלי. יש לי תואר ראשון תואר שני בחינוך. גם יש לי ניסיון של 15 שנה כמורה בעיר Caguas, פוארטו ריקו. חשבתי ללמוד את המאסטרים שלשיפור המצב הכלכלי שלי. עם זאת, זה לא היה כך. יש כבר עולה החובות. יוקר המחיה לא מאפשר לנו לממש את החלומות שלנו. מה אני מצפה היא לעבוד עבור שלושים או ארבעים שנים לקבל פנסיה אחת של פחות מהשכר שיש לי עכשיו. החברה 4Life נותן לי את ההזדמנות לעבוד בתקופה של 2-5 שנים כדי לקבל שלי חופש כלכלי. בינתיים, אני עדיין בתחום התעסוקה עד שתצליחו להשיג את החופש יש לי. יתרונות אלה יעברו גם לדור של הבת שלי. אני מאוד שמח כי סוף סוף אני יכול לעשות את המטרות כי אני צריך לעזור לאמא שלי לקנות לי בית, נסיעות, לעזור לאחרים, לעזוב את העבודה שלי כדי להקדיש יש כמו תמיד הוא אהב לעשות. אישית ראיתי אנשים אשר מתבצעים כמו היופי של רפאלה Santiago. הגברת הזאת טיפלה 15 ילדים בביתו. לאחר מכן הוא עבד עושה פאטיו. סופי שבוע ניקיון בתים. עדות נוספת היא Juan סייחו. בעבודה Méndez, החברה כמאבטח. הוא היה נותן את ההזדמנות, עכשיו לא עובד אבל זה נוסע עם המשפחה שלו, את חלומותיהם של נכס בו רציתי לבין הסגנון שאני רוצה הם מציאות. Carlos פאדילה הוא דוגמה נוספת לעקוב. הוא עבד בתור נהג משאית, הוביל אוטובוס ביה ס, עבד בסופי שבוע lechonera בפורטו ריקו. ישנן עדויות של אנשים שעבדו בתור מורה, עובד מחסן, קבלן, השמאי, טכנאי רנטגן x, וכו ' זה המחווה. אתה ואני יכולים לעשות זהה עבור תוצאות. מצד שני, יש לי בריאות אופטימלית, אני יכול לסחוב את ההודעה כל כך הרבה אנשים חולים. מוצרים אלה הם רפואה מונעת. אם אתה מעוניין להיות חלק מרשת שיווק כי אני מקים ממגע פוארטו ריקו אותי-כמה יפה זה להרגיש טוב בריאות ואין את הזמן ואת הכסף לחלוק עם המשפחה שלך כאשר אתה מחליט! נתתי לי את ההזדמנות ואני מודה לאל מתנות גורם לי כל יום. אתה יכול גם לעשות את החלומות שלך. בשמחה נחלוק יחד מידת ההצלחה מובילה אנשים רבים לעצמאות כלכלית. אתה ממש צריך להילחם על מה שליבך חפץ. שאלוהים יברך אותך. בכבוד רב, סוניה (ש ע) Figueroa קרספו מאסטר