המנון מנתחים

. הייתי מאושר באותו היום איבדה את השמחה, בין בדיקות רפואיות, מגנטיים, טי . הייתי אדם חופשי יום אחד איבד את החופש הזה על מכסה המנוע של אבחון פתאומי ואובייקט סופי. הייתי איש חרוץ, יום אחד הוא איבד את העבודה שלו, בין אשפוז והתערבויות כירורגיות. הייתי מנתח, orondo ואוחז את האזמל. לחץ כאן השר אורי אריאל ומצא עוד .

כי יום אחד orondo האזמל פנתה אלי, לפתוח פער ברבע העליון, החזיר אותי לחיים כאשר החיים כבר צועד של mi! . הייתי רופא יום אחד חטף סרטן והלבוש שלהם! הוא זרק אותו למיטה כמטופל, מתי כבר ציפיתי רק להיות קבור הידיים מנתחים מדם החזירו אותי החיים, את שמלת הבתוליים של קלאודיוס גלנוס. מסיבה זו, מנתח… אני מצדיע עיניך הנשר!, ואת העיניים של לינקס המאפשרות לך לראות שקבל טוויסטים בעלילה של התרסה שנזרעו האנטומיה של גידולים, מארבים. ברכה לך! לב הארי! אומץ לבך, מה שהופך אותך חזק, דימומים, הדבקויות, שלא ניתן לאמוד. אני מצדיע הידיים של אישה! זה גורם לך חלקה, אנושי ונדיב לכאב עז.

אני מצדיע הידיים שלך! כי הם מייצגים את הניצחון של ניתוח. אני מצדיע האמונה שלך!, כי באיזו פינה של הנשמה, מצדיע לך acrisolas תפילה, אשר נדרש תמיד במאבק זה, ההבנה שאתה מאמין משלב את הלהיטות מולדת. אני מצדיע בחוכמתך בהחלטותיו!. לברך את מהירות הרפלקסים שלך ברכה את הריח שלך…!לצפות מראש את הסיכונים. אני מצדיע האדרנלין שלך!… ניחוח טבעי של החיים שלך מעלה את האזמל מנתח הראשונה ומתקני בריאות החיים שתעניק חזרה אלינו! ברכה ניצחונותיך הירואי, נוכחותך אנונימי על התהילה!…