היסטוריה של חלק ההודעה

. רציתי Andrés: ראיתי את הבלוג שלך ואני מודה כי אני מקנא היכולת שבה אתה מנהל את המחשב. על החלק שלי בקושי אני כותב את האימיילים האלו מבלי להיות בטוח אם קיבלת אותם. לא ידעתי איך להגיב לבלוג שלך. אני גם רוצה להחליף תצוגות איתך.האמת היא כי נוכל להחליף רעיונות, אבל האפיפיור של אתה בילה. אני לא מאמין בקיומו של אלוהים, אך לא על אלוהותו של לבית הסנט הרומית-קתולית.

. הזכרת את זה יעלה לך לדעת כל האביזרים של ההירארכיה של רומא. אותם אם הם מנצלים הפחד של העם להיות בשירות של ההצעה הגבוהה ביותר, אשר מבטיחה שהוא נגמר לחוות, ועכשיו אני מכריז עליכם, זו האמת שלי. מברך אותם ביום השנה, ספגטי בתאבון, לא פחות מאשר על ידי מגדל אייפל, מאשר הון זוגי להצטרף אליהם לנצח ברכות על אדריאנה, שני איחולים לבביים ממך. מקווה תקווה: עד, פחות או יותר, 2002, אני לא רוצה לדעת שום דבר על מחשבים; וצר לי עכשיו. אני חושב שלכולנו יש את היכולת, הזדמנות ללמוד דברים חדשים בחיינו, רק זה בנו, יודע אנחנו מחליטים להבין אותם. בנוסף אם יש לנו תמיד המוח שלנו בפעילות, כל הידע יכול לחדור; . ויש לך כי איכות.

בשבילך זה לא יהיה משהו קשה להבין בעיות אלה סייבר. אם תרצה אני מציע את עצמי כדי להראות לך כמה דברים על נושא זה. אני לא רוצה להשתמש במונח (ללמד) כרגע, אם אתה עדיין משתמש הדואר עד עכשיו, אתה יכול להיות בטוח, כן מגיע לי. . אל תדאג, אם אתם לא יכולים תגובה בבלוג שלי, אתה יכול להמשיך אותם באמצעים הזה, פותחים יכול, אפילו אחת בשבילך. התקווה: אני רוצה לדעת. כי אתה חושב הרבה, כי אומדן, לא הולך להקטין אי פעם, למרות אי-התאמות גדול לנו בעניינים של התיאוריה והאידיאולוגיה. בשבילנו הקתולים המיליטנטי בכנסייה הקתולית, אשר את entrecomillas, יש הכנה תיאולוגי מסוים, חובה לראות את שכהנים בשטח, (הוא לא במקרה שלך, על ידי) כמובן), אשר גרוס על לבית הסנט האפוסטולית, אינה אמת מקובל בכלל. אנחנו צריכים לחנך את החברות, לא להרגיש פחד כאשר אתם מתמודדים עם דיקון, כומר או בישופ, אנחנו חייבים לחנך את קהל המתפללים, מי יודע איך לדווח אם מישהו מהם רוצה לעשות שימוש הדוקטרינה הנוצרית הקתולית, כדי להפחיד אותם. ההיררכיה הכנסייה, לא להיות אחד על גבי השני, להבדיל בין מידת מחויבותה המשרד. ככל שאתה בכנסיה, מחויב יותר אתה בשירות לאחרים. אני מקבל את תורתו של הכנסייה הקתולית, לאהבה, לא מתוך פחד. וכן זה נכון המתרחשת אחרת, כפי שקורה בכל מוסד אנושי; אבל (כמוך אני חוזר), חובה עלינו לחנך ולגדל את קולנו נגד זה. אני מזמין אותך להסתכל טקסטים תאולוג נהדר, (זה יהיה יותר מדי לתמלל אותם בהזדמנות זו) Rahner Kart, כשהוא כותב על החטאים של הכנסייה, את ההיגיון שלהם, הם עמוק מאוד. התקווה: תודה רבה רצונותיך, ברכות, הנישואין כפול, אותם היטב בהווה. ברכת אדריאנה, נמצאים במגע.