החיים האינטימיים של בארנק

אין זה סוד כי כסף יש אנרגיה מיוחדת משלו. איך לעשות כסף להרגיש בתיק שלך בבית? גלה מה אבותינו במשך מאות שנים כדי להישאר תמיד הכסף. לעיתים קרובות כל חיינו מה שחסר ולעיתים קרובות כסף. כסף – זה אותה אנרגיה, אשר מלא כל החיים שלנו. במשך קסם, שום דבר הוא בלתי אפשרי.

הקסם של כסף יש לו גישה מיוחדת. בבסיסה היא אותו דבר מנגנון של מחשבה על העניין. מידת ההשפעה תלויה בעניין חוסר עניין בתוצאות. כאשר הכסף מאבד את הערך, אפשר לשלוט בהם. המשרת הופך להיות הורים. יש שיטות וטכניקות, כאשר הכסף הופך לכלי בדרך <לחופש מהם! קסם יכול לעשות הכל, וזה יכול להיות מיושם בהצלחה נושא כה חשוב כמו ארנק. לא יותר מדי מופתעת אם אתה מתחיל לקבל קצת כסף שונים neozhidannyhistochnikov: מישהו ייתן לך חוב ישן או למצוא שטר גדול, ברחוב.

הכל יכול לקרות לפתע פתאום. המשימה העיקרית בשבילנו – ללמוד איך למשוך כסף. אחרי הכל, נחמד לדעת בארנק נמצא בהכרח פתק נוסף על מתנה או vkusnyatinku מתוכנן. אז, להתחיל עם הארנק. אם אתה הבעלים של הישן נמחק את הארנק, וזה כבר נמאס – לא למהר. על ידי בחירת התיק חייב לקחת ברצינות רבה, כמו ארנק, זה בטוח המחשב הנייד, ועל איכותו, הרבה תלוי בחיים האלה. בשום מקרה לא לקנות ארנק מאוד מאוד זול. הוא לבד יש את הכוח של עוני גדול שטרות יש סיכוי קטן להיכנס לזה. זה לא אומר שאתה צריך לשים את כל משכורתו לרכישת ולחכות כסף zavedutsya אותו על ידי קסם. שיהיה כך, מה קורה לאנשים קיימה. מוצק ומעוצב ג נוכחות בו הענפים לדברים הקטנים שטרות גדולים. החומר החומר המתאים ביותר הוא עור זמש. אתה יכול לקנות תיק בד, חשוב שיהיה עשוי מחומרים טבעיים. פוליאתילן עור סינתטי בהחלט לא מתאים כי הם אינם נושאים כל האנרגיות החומר. יתר על כן, בגלל מלאכותי שלה, הם לחסום את הגישה של אנרגיה טבעית. ראוי לציין כי לעתים קרובות ארנקים המודרנית עשה עם שילוב של האם. על גבי העור, מכוסה בתוך עם פוליאתילן או בדים סינתטיים אחרים. התיק הזה לא מתאים לנו. צבע כאשר בוחרים צבעים עבור הארנק שלך, זכור – יש גוונים של צבע כדור מתכת. הם חום, וריאציות שחור, צהוב וזהב. אל תשכח שיש בארנק פיאט מטבע, שהוא פשוט סמל של כסף. בדרך כלל הוא גרוש או 1rubl. מכניסים מטבע בנפרד מכל מטבעות אחרים, ולתת לו לאט שואבת עושר. יעיל מאוד עבודה אחת תרופה עממית: אתה צריך לשים את הארנק בכיס חתיכת שורש חזרת. זה חומר צמחי אוספת באנרגיה כמויות גדולות מאוד. זה יהיה לרכז את האנרגיה ארנק באותה תקופה. כלי זה נבדק במשך מאות שנים. ארנקים רבים מוסיף שקוף הנוכחי, אשר לעתים קרובות את בעלה תמונות או ילדים. זה בהחלט לא אם אתה לא יכול לעשות! ראשית, "להפריע" את התמונות תזרימי המזומנים של אנרגיה, ושנית, את האנרגיה של הארנק ואת הכסף עצמו יכול להשפיע באמצעות התמונות על יקיריכם. מסמכים, תמונות, כרטיסי אשראי נשמרים הכי טוב בארנק, וב צריך רק להיות ארנק כסף. בואו דבר לעצור אותם יש להכפיל ". ייזום הארנק לפני שאתה שם את הכסף בארנק, עליך להתכונן זה. החזק את הארנק על פיו לנשום אותו 7 פעמים. ואז להפעיל אותו בידיו 7 פעמים ואחר כך לנשום עליו 7 פעמים. צלם את עצמך בתיק או על כף היד 3 פעמים הברך. אחרי זה, לשים בארנק 04,03 מטבעות. והכי חשוב, אם אחת מהן זהב, כסף השני, השלישי והרביעי יכול להיות שרירותי. ואז לשים את הארנק במיטת הכלולות עבור 3 לילות. כוחות הזכר והנקבה יחד צריכים להתאחד עם זהב, כסף בארנק. לאחר שעשה זאת, בושם בניחוח נשי או קטורת שלו, שמירה על לפחות שבוע כדי לרומם על ידי הארנק. לאחר טקס זה, אנשים שם את הכסף בכיס ארנק והשתמש בו במשך שנים. אז הכסף הלך הכסף. אם אתה רוצה להיות בתיק שלך תמיד בוצעו כסף, אז מבטא את עצמו כאשר אתה נותן כסף, כגון משלוח לחנות, את הדברים הבאים: "בשנת הארנק שלנו הוא הכסף שלך, הארנק שלך – את התיק שלי. אמן ". האם את עצמך ואת החיים שלך. גרייס להיות איתך אלוהים.