את ההשפעה של תחרותיות וחדשנות

ללכת לפני האחרים, דורש יותר ממה שהם רואים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רמי לוי. ההכללות חוסה Martí ושיקולים הוא הגורם המכריע במציאות הנוכחית של התנהגות הפעיל ממשרדי בתרחישים הנוכחי, proactivity חדשני יש לבצע ניהול, משאבי אנוש, כדי להבטיח את התחרותיות, לשמור כל מה שמציעה החברה אותם דרך המוצרים שלה, שירותים לצרכנים פעילה, מתלהבת כבשו. אמנם זה נכון, שיש טכנולוגיה טובה, היכולת הכספית, משאבי אנוש מיומנים במיוחד, מערכות ניהול יעילות, כגון ניהול של תהליכים המבטיחים פרודוקטיביות, עלויות, גם לא נכון פחות כי היום יותר מתמיד יש צורך לקיים את ההסבה ניהול שלב זה כדי חדשנות, מוטיבציה לצוות שלך כדי לעשות זאת, יודעים כי מכפלת התוצאות שלהבאפשרותך לקדם כיתרון תחרותי. בהתאם כתוצאה של זה ניהול החדשנות. ויקיפדיה אומר לנו כי חדשנות מגיע innovare הלטינית, אשר פירושו מעשה או לחדש, להיות אפקט חדש או לחדש, להציג את חידוש.

החידוש הוא היישום של רעיונות חדשים, מושגים, מוצרים, שירותים ושיטות, מתוך כוונה להיות שימושי עבור שיפור הפרודוקטיביות. מרכיב חיוני של חדשנות היא היישום המוצלח שלה באופן מסחרי. לא רק חייב להמציא משהו, אך, לדוגמה, הזן (דיפוזיה (עסקים) בשוק כך שאנשים יכולים ליהנות ממנו.) בהחלט שקבענו, לחדש הם שיטות הנחשבים בדרך כלל כאל משהו חדש, או באופן פרטי יחיד, או באופן חברתי, על פי מערכת אשר מאמצת אותם. תחרותיות ורווחיות לקוחות מרוצים עובדים מוטיבציה מחויבים משרות חדשות ותנאים טובים יותר של החיים לפתח ולנצח אפשרויות – שתף החזון עם הלקוח בסביבה ליצור תרבות המעודדת ידע חדשנות הדור הוא יוצר או למצוא רעיונות, בחר אותם, ליישם אותם, לשווק אותם. מחקר ופיתוח, תחרות, ימי עיון, תערוכות או ירידים, הלקוחות, כל עובד של החברה היא ספקית פוטנציאליים של רעיונות חדשים הפקת קלט לתהליך של חדשנות. בתוך העסק תהליכים של חברה יש לשקול את תהליך חדשנות שמכסה הדור של רעיונות, באמצעות בדיקת הכדאיות עד שיווק המוצר או השירות. רעיונות לפנות לפתח או לשפר את המוצר החדש, שירות או תהליך.

חדשנות דורש מודעות ואיזון לרעיונות תחבורה, שדה דמיוני או בדיונית, בסטודיו, יישומי. חוזה Enebral פרננדז, על הרלוונטיות של הנושא אומר, כי כאשר מדברים על תחרות, אנו מתכוונים לא רק חברות במגזר המאיימים לצמצם את הנוכחות שלנו בשוק, אלא גם על הכל מה להרתיע הלקוחות שלנו, כולל, לדוגמה, הרגלים, ערכים ומגמות מתעוררים בחברה. ברור, ברגעים של משבר, גם להתחרות עם כל מה שהלקוח בעיקר מנחה יכולתה של לרכוש: אם באפשרותך לנהל בלי המוצרים/השירותים שלנו, העסק שלנו יסבלו ויש לנו פתרונות הישרדות. אפילו עם המצב הכלכלי רק שיפור, יהיו הרבה טיפול רמת התחרותיות שלנו בשוק הגלובלי. שוער, עורכים אחרים נתנו לנו יקרי ערך קלט על אסטרטגיה תחרותית ובידול, אך כולם חייבים להמשיך לשקף את החיבור של העסק שלנו, קשוב לסביבה לחזות את העתיד, לטפח ולשמור על אחידות שלנו. אם כבר מדברים על חדשנות, יכול לא לחשוב רק בחידוש טכנולוגי או שילוב של שיטות עבודה מומלצות, אלא גם, ואולי מעל לכל, ולהתעמק incognita טרה ידע בכל שדה (ניהול טכני או עסקי), ולהפיק חדש, יקר, אטרקטיבי הפתרונות המוצעים על ידי מישהו עדיין, עבור מי הלקוחות מצפים אותם אולי בלי לדעת. גם כאן יש לנו בזמן השתקפויות של רבים מחברי Ridderstrale לנו דיבר על המונופול זמני, כמו גם מאלף מאוד במקרים הדור של חידושים של השפעה. אכן, בעידן של ידע, למידה לכל החיים, עלינו ללמוד מה שאחרים ידעו, אך, כמו כן, כל מה אדם; עדיין לא ידוע אנחנו חייבים לחקור, לחקור, לגלות, לתכנן, כלומר, כדי לחדש, כדי למשוך את תשומת הלב של השוק. אנחנו לא לחדש במידה מספקת, ולא תמיד להכות עם החדשות אנחנו מייצרים; לפעמים חסרים כוונון עם הצרכים או הציפיות של הלקוחות, אם הוא לא כבר נכשל זיהוי משלהם. אנו מזהים לעתים גם מקורית תחרות המתעוררים והחלטות אולי לא מוצלח. אזורים החותרת מספרת לנו על אותם הרננדז Enebral, ואדים Kotelnikov הצביע בשם: המוצרים והשירותים המוצעים. תהליכים פונקציונליים. היחסים עם הלקוחות. ניהול החדשנות שלו. מערכת אבטחת האיכות. מערכת ניהול כתובת או עסקים. טכניקות הייצור. הניהול מידע וידע. תרבות ארגונית. תוך ניצול אנושי ההון מסקנות לא להזניח את הפוטנציאל כל אחד מביא, מעניקה דרך חדשנות, אך מאז, ואז לשקול את כל הגורמים אשר מעדיפים אותו כך כאשר היא מגלה את עצמה, תוצאות פעולות הוקמה, תוכניות אשר אוהב אותו בהמטרות, השואבים. להיות קשוב ניהול התנהגות העסקים המודרני ואת השתתפותו בשווקים הוקמה, ניתן להיות מודעים חולשות כמה חברות מתחרות ולאפשר חדשנות כך שזה יתרון תחרותי אשר יסייעו כלפי תוכניות מוגדר ביחס הכיבוש ואת קביעות של שוק מושגת. זה לא אמור להיות להתעלם כי חדשנות: שיפור היחסים עם הלקוח להציג בפניכם היתרונות חדש. היא מאפשרת ארגומנטים חדש למכירות. היא מגבירה את רמת המכירות להקיש אל מוצר אינדקס החלפת. שיפור התמונה החברה על-ידי הצגתו כמו פעיל ומודרני. מגדירה את מחסומי הכניסה לתחרות