אתונה המודרנית לכיסים

כמו גם העיניים מאומנים אסטרונומיה, אוזניים לתפוס את התנועות של הרמוניה. הצעת מחיר זו שייכת הפילוסוף האתונאי אפלטון, האוחז ההארה הגבוהה ביותר בזמנו בכפר אשר עדים להולדתו של הדמוקרטיה. הרעיונות המקיפים אדריכלות פרמטרים למד ומאוזנת במועד בו החכם הזה גר עם סוקרטס או אריסטו באופן שונה. עכשיו מייעד את הפאר המרבי יוון לו בהיסטוריה שלה, חידוש יותר מהאחרות, האימפריה הרומית בשימוש במשך מאות שנים על-ידי הארכת זה כה של המחשבה במערב. בימים אלה של אדישות בירת האתונאית המשתרע לאט אבל בהתמדה. הוא לא מוקד של מחשבה, יודע חייהם המוקדש העת של תושביה בהיקף של כמעט 4 מיליון. הכיבוש הביזנטי עלה בעבר למרות המאבקים הפוליטיים אשר נמשכות בין טורקיה לבין המדינה, עכשיו לשוטט בעיר הוא תערובת של מיתוס הישרדות לבוא פחות, ומגוון גזעית. הרצון לגלות מה מתחבא מתחת להריסות האתונאית הוא תייר מתמיד שהפתיע אגב שבו חשבתי החברתי המתקדמים ביותר בחינוך הציבורי משתתפת אליטיזם של פיראוס, המסעדות הקטנות בקומת הקרקע של האקרופוליס.

הדבר הראשון המבקר, מאהב מהעבר הקלאסי של העיר, לעשות הוא לוודא האירוח פלאקה. אותם, כי הם ברחובות המתפתלים של המקום, גישה נוחה אל העיר היוונית העתיקה, סובבים סביב האירו 10/15. אז נתחיל את הפגישה שלנו עם העיר. רשת מטרו (0.80 כרטיסים בודדים), האוטובוס והחשמלית לתת שירות מדהים וזה הבחירה הטובה ביותר (אפילו כדי להגיע לעיר משדה התעופה) כדי לגלול. כדאי לך לעיין אצל השר אורי אריאל כדי לקבל עוד מידע. להתעמק אתונה העתיקה אנו חייבים לדעת כי אנחנו נזיז לך לפי אזורים אחד או שניים בהם היישום של הרגליים שלנו הוא חשוב. האזור להולכי רגל אשר ממוקם ליד האקרופוליס יש הרחבה של יותר משלושה קילומטרים. כדי לרכוש את הכרטיס (12 כללי, ראשון וסטודנטים חינם) טיילו העתיק אגורה (agora) ו את המקדש של אולימפיק זאוס לפיה זה יהיה מומלץ להתחיל את המסע אל פסגת הפוליס (האקרופוליס).

החזון של הפרתנון, מקדש אתנה ניקה Erechtheum (מעוטר על ידי הגלריה caryatids) יהיה הגמול שלנו בנוסף נוף מרהיב שנותן לנו את עליית המפרץ Saranico. על הגבעה, אנחנו נגיע לתיאטרון שבו מחזאים אייסכילוס, סופוקלס, אריסטופנס בבכורה רוב יצירותיו, תיאטרון של דיוניסוס. מלון אגורה השתמשנו כדי להפנות ארה ב לפני, שתפקידם היה תקשורת ציבורית בקרב תושביה, עמק בין האקרופוליס ואת הגבעה של Filopapos. זה האחרון הוא האנדרטה לוויתי שם homonymous אשר אי אפשר להתעלם. המרכז הפוליטי הנוכחי של אתונה הם האקדמיה של אפלטון, שחזור של Theofill הנסן בשנת 1887 כמו ספרייה, ואת המוזיאון הארכיאולוגי לאומי (7 כללי כניסה, סטודנט חופשי של האיחוד האירופי). חתיכות כמו המסכה הלוויה של אגממנון או זאוס של Artemisión מבוססים במקום, למרות רוב האוצרות של העיר היו בזזו בשלב הקולוניאלית והוביל לערים אחרות. ראה לדוגמה המטה של אפריזים של הפרתנון, המוזיאון הבריטי בלונדון. ת בשבילך. היוונים של המאה ה-21 מודעים היה המקור של שפה, תרבות, קצב חיוני, אך היום שום אומדן. ציטוט של סוקרטס אני אני אזרח, לא אתונה או יוון, אם לא בעולם הוא להבין אותו היום כגורם של הגלובליזציה, אבל לא במובן המורה של אפלטון אמור לבטא את הרעיונות אוניברסלי של עיר, מדינה, קלאסית אתונה, יוון, בעולם האמצעי. מאת: סוניה ל' Baena סוניה היא הנוסע העצמאי שסייר, לפני עבודה ככותב עבור HostelBookers מספר יבשות, לגלות את נפלאות של ערים, עיירות. במהלך שהותו ביוון גילה כמה איכות כלכלי ואיפה . בסדר