אמנות ואדריכלות

לדבר זה לדבר על מילים גדולות אינה לא כעניין של קאי-גואנג, אבל הקושי מהותי ההתעברות שלה. אנחנו לא יכולים בקלות לקבל משמעות לאמנות; אפילו ליצור את אותה המטרה תמיד יהיה מישהו שיגיד מה המטרה של סובייקטיבית, קרי, דעה פשוטה כי הכרח הוא לא לכל היותר. ראשית, האקדמיה המלכותית הספרדית, עד אשר נכון או לא נכון, אנחנו מקושרים, נותן את ההגדרה הבאה: מעלה או הרצון והיכולת לעשות משהו. לפי זה, כמעט כל מה ייחשב אמנות. לעניות דעתי אביחי מנדלבליט יכול לקבוע . אולם, ההגדרה הבאה מגבילה את שדה סמנטי שלו אישי, עניין שלא יפרש האמיתי, או דמיינתי את החזון עם משאבים פלסטיק, שפה וקול. עוד מידע על השר אורי אריאל ניתן למצוא באינטרנט.

אם זה אמנות, אז לא נדבר על אדריכלות כאמנות, מאז החזון שלהם הוא לא עניין. להיפך, אתה מעוניין כמעט הכל כי בסופו של דבר לבנות שם בין אנשים (כפרטים), החברה (כערכה של אלה), הטבע (על-ידי מה לא ניתן להתעלם האסתטיקה). המוצר הסופי אינו יכול להיות בניין למגורים, ואילו סרט קולנוע, ציור, שיר או שיר לא ניתן להבין, להיות אמנות. הבעיה עם זה תועלתו מיידית. אף אחד לא בונה בניין רק כדי להתבונן זה או לעשות אמנות ביקורת על זה. אדריכלות יש כלי בסיסי ופשוט, אבל בנוסף, מבקש לדבר עם אסתטי מסוים. כמו הרמן ברוך, מאפיין חיוני של תקופה שאנו יכולים להסיק בדרך כלל חזית אדריכלית.

למעשה, בית הרומית ייתן לנו מאפיין חיוני של אזרחיה כמו זה יהיה השתקפות של הצרכים, של עונג חזותי, מושג היופי אשר ובכך; בקיצור, ספר לנו הדרך שבו האנשים האלה נתפס בעולם. האדריכלות היא שהשתקפות של החברה בתקופה נתונה ודרכם זו רפלקס יכול לנחש על הרעיון של אמנות שהיה באותה התקופה. לכן, הראשון מסקנה שנוכל למשוך היא אדריכלות אינה אמנות אבל לפעמים יכול להיחשב השתקפות או דרך מתקרב אמנות נקודה או תרבות. הארכיטקטורה קרובה להיות השתקפות של אמנות כאדריכל להחליט.