אלן גרסיה

הוא יותר בטוח בשבוע הבא, מר פסטור אאורליו על הזמנות של הקונגרס, יתחיל לסקור את כל זה מן השקע של ערוץ ארבע, והוא גם יותר מאשר ביטוח כי כל צד סגור הדרגות, ולא על הספסל פוג'ימורי גם, קצת יותר, למען חופש הביטוי ואת כל התהליך שהתחיל אותה Crousillat דין שזה ישגשגו, לצלוח את התעלה סוף ארבע יחזיר הידיים של Crousillat. רוזה Palacios María בתוכנית הטלוויזיה שלו Prensa ליברה ראיין טולדו Alejandro של נשיא הרפובליקה לשעבר. הדבר הראשון שהוא עשה היה ומתנצל בפניי על שנתן קשה במהלך כהונתו כנשיא; כדי לרמוז כי ערוץ ארבע זה לא עם טולדו. . אבל היא לא זוכרת (או לא רוצה) כי כאשר ביקורת חריפה טולדו, הערוץ 4, עדיין לא היה שייך לקבוצה זו של כוח. ואז שאל: הכומר אאורליו מר אומר כי אתה המועמד של El Comercio Gustavo Mohme היה שליט-בובה שלו יחשוב על זה? -María רוזה, לחפש את enter כדי להפעיל את המדיה, זה משבש דמוקרטיה – טולדו גם אמר: זה, איפה הוא, תמיד אכפת לשמור על הדמוקרטיה פרו, אכפת לא את fujimontesinismo בחזרה למדינה שלנו.

טולדו עם דרכם רגילים לדבר, (עם הרבה הפסקה) לעיתים רחוקות הופסקה על ידי רוזה María; משהו שלא נפוצים בה, כיוון שהיא משמשת להפריע את בני הזוג שלהם פתאום למה? טולדו הלך אל אומר את זה הוא זכר Alan García אמר, כי he-(Alan) – יכול היה להחליט איזה מועמד לנשיאות שמהווה, למי לא. זה נתן להבין (טולדו) – אם judicializaba הממשלה הנושא של הרכישה של ערוץ ארבע, שיהיו בידיהם במאים, כדי לשנות את קו עריכתי. למעשה זהו הערכה כי יש הרבה ואלה והרבה אמת, (מבלי לרצות להצדיק טולדו) להבין שזה הולך לבשל הכומר מן הקונגרס. טולדו תהה: מיהם המנהלים של החנינה Crousillat? הרופאים שעשו את דו ח מצב בריאותו של Crousillat? ד ר שפרד? או שזה כי יש מחיבור זה פעיל דו-פרצופית? הוא נזכר מתי Apra שרפו את הסרט Vargas יוסה, ותמיכה פוג'ימורי לנשיאות. והוא אמר (טולדו) החוזרות על הסרט?-מה שאתה מקבל הוא יגרום לי תעמולה יותר, כי מה הרצון כי טולדו הוא לא מועמד לנשיאות?. רוזה María נתן לה סיבה לכל מה שאמרת טולדו.

טולדו כל הזמן אומר כי הוא עובד צנוע מקצועי בעולם, כי העם הפרואני יודע אותם, וכי מעולם לא משא ומתן על כל דבר עם אין אמצעי תקשורת, או כל חברה בפרט. רוזה María, עקב נותן את הסיבה, ומשאיר אותה לדבר למדי. המסחר היה אחד של התקשורת כי ביקש ממני לתת צעד הצידה אמר טולדו. חשוב להציל את הרעיונות חיובי, רעיוני של אנשים עם מי יש לנו סתירות רבות. בפרט, אני לא אוהב שאני יודע שיש קבוצה של כוח בתקשורת, לשרת כדי לתפוס ולטפל המצפון לאזרחים הליכה. אבל מה הוא אמר טולדו אמש, גרם לי לחשוב על משהו. זה אולי נכון. הוא באותו הסגנון של פושעים אשר הורה והחברים שלו, לבצע מעשים פליליים מהכלא; פוג'ימורי Alberto יהיה מאחורי כל זה. (אין רוח של מי שרוצה לנקות את האחריות של הנשיא שלנו) התוכנית אמש הסתיים עם משהו שונה לחלוטין. משהו שלא היה בסוף זה. כדי להיפרד María רוזה, היה לראות תמונה מטושטשת, שבו אחד רצה להראות טולדו נסוג, הנתינה רוזה María; לרמוז. דחייה של מפלגתו, וזה גם ראיון. כאשר זה קורה בתוכנית מסוג זה, לחיות, מה שנראה כי שני אנשים מדברים עדיין לזמן מה. . ופתאום אני יוצר מחשבה רעה, אבל אני אומר את זה כי אני מעולם לא ראיתי משהו כזה בתוכנית, אחריו כמעט כל יום. ובכן, בואו נשארים קשובים המגיע אלינו בבחירות אלה.